EURO Cyber Monday – nawet do -80% taniej

2021-11-12 0:05
facet karta
Autor: Shutterstock

Wyjątkowe okazje w RTV EURO AGD. Teraz w każdą niedzielę i poniedziałek listopada, w ramach Cyber Monday, można skorzystać ze znakomitych ofert na elektronikę i sprzęt AGD.

Cyber Monday to stosunkowo młode święto zakupowe, które narodziło się w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Dzień ten słynie z atrakcyjnych obniżek cenowych dostępnych w sklepach internetowych.

W tym roku Cyber Monday w RTV EURO AGD to aż cztery wyjątkowe możliwości, by nabyć wymarzone produkty za niższą cenę. Na każdą niedzielę i poniedziałek listopada sieć przygotowała prawdziwą moc specjalnych ofert na elektronikę i sprzęt AGD – nawet do -80 proc. na wybrane produkty. Do tego klienci, przy zakupie odpowiednio oznaczonych produktów, będą mogli skorzystać z odroczonej płatności nawet do pół roku i aż do 30 rat 0% (RRSO 0%). To pozwoli im spokojnie zaplanować większe zakupy, nie martwiąc się przy tym o środki finansowe.

Wśród bogatej oferty RTV EURO AGD będzie można upolować okazje na m.in. zaawansowane i multimedialne smartfony, wielofunkcyjne smartwatche dla aktywnych, wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, telewizory premium oraz praktyczne i wydajne urządzenia AGD. Warto zatem śledzić na bieżąco, jaki asortyment jest objęty obniżkami w ramach Cyber Monday. Więcej informacji na stronie euro.com.pl.