Jak szybko po złożeniu wniosku  o pożyczkę dostanę pieniądze

i

Autor: Materiał prasowy

Pożyczka

Jak szybko po złożeniu wniosku o pożyczkę dostanę pieniądze?

2022-07-29 15:18

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Są wakacje i myślałem, że już z żoną nie pojedziemy nad morze, a tu pojawiła się świetna okazja. Tyle, że to tak zwane "last minute" i muszę wpłacić te kilka tysięcy najdalej jutro. Ile się czeka u was na pieniądze od chwili złożenia wniosku?

Robert (66 l.) z Gniezna

- Panie Robercie, świetnie rozumiemy, że są sytuacje, w których wydatki pojawiają się niespodziewanie. Czy bylibyśmy na rynku 25 lat, gdybyśmy nie odpowiadali na takie potrzeby naszych klientów? W Providencie otrzyma pan pieniądze nawet do 15 minut od wypełnienia wniosku. Czas wypłaty zależy tylko od rodzaju pożyczki, o jaką pan wnioskuje, pańskiej zdolności finansowej i tego, czy bank, w którym ma pan konto, przyjmuje przelewy ekspresowe. Pożyczkę samoobsługową uzyska pan wypełniając wniosek online. Jeśli składa pan wniosek za pośrednictwem doradcy klienta, to pieniądze wypłacane są zwykle tego samego dnia, w którym pan złoży wniosek: albo na spotkaniu z doradcą, albo przelewem. Doradca może umówić spotkanie nawet w godzinę od czasu zgłoszenia się na infolinię. Umożliwia to rozwinięta sieć sprzedaży - mamy ponad trzy tysiące doradców w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

PARTNEREM MATERIAŁU JEST PROVIDENT POLSKA SA

Nasi Partnerzy polecają