Jak szybko po złożeniu wniosku  o pożyczkę dostanę pieniądze

i

Autor: Materiał prasowy

Pożyczka

Jak szybko po złożeniu wniosku o pożyczkę dostanę pieniądze?

2022-07-29 15:18

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Są wakacje i myślałem, że już z żoną nie pojedziemy nad morze, a tu pojawiła się świetna okazja. Tyle, że to tak zwane "last minute" i muszę wpłacić te kilka tysięcy najdalej jutro. Ile się czeka u was na pieniądze od chwili złożenia wniosku?

Robert (66 l.) z Gniezna

- Panie Robercie, świetnie rozumiemy, że są sytuacje, w których wydatki pojawiają się niespodziewanie. Czy bylibyśmy na rynku 25 lat, gdybyśmy nie odpowiadali na takie potrzeby naszych klientów? W Providencie otrzyma pan pieniądze nawet do 15 minut od wypełnienia wniosku. Czas wypłaty zależy tylko od rodzaju pożyczki, o jaką pan wnioskuje, pańskiej zdolności finansowej i tego, czy bank, w którym ma pan konto, przyjmuje przelewy ekspresowe. Pożyczkę samoobsługową uzyska pan wypełniając wniosek online. Jeśli składa pan wniosek za pośrednictwem doradcy klienta, to pieniądze wypłacane są zwykle tego samego dnia, w którym pan złoży wniosek: albo na spotkaniu z doradcą, albo przelewem. Doradca może umówić spotkanie nawet w godzinę od czasu zgłoszenia się na infolinię. Umożliwia to rozwinięta sieć sprzedaży - mamy ponad trzy tysiące doradców w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

PARTNEREM MATERIAŁU JEST PROVIDENT POLSKA SA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE