Irena ma 66 lat i CUDOWNE CIAŁO! O sobie mówi MISS działkowców!

2014-09-24 15:57

Gładkie uda, płaski brzuch, jędrne piersi... Takie ciało chciałaby mieć niejedna młoda dziewczyna. A przecież jego właścicielka, pani Irena Troska, to 66-letnia emerytka z Wałbrzycha (woj. dolnośląskie)! Do pochwalenia się swoimi wdziękami na łamach naszej gazety namówił ja mąż, wierny Czytelnik "Super Expressu".

Jak to możliwe, że w jesieni życia pani Irena ma figurę dwudziestolatki? Czyżby zaprzedała duszę diabłu? - Nic z tych rzeczy! Mimo emerytury wciąż jestem aktywna zawodowo, pracuję jako przewodnik turystyczny. Każdego dnia pokonuję kilka razy 412 schodów. Poza tym przechodzę minimum 12 kilometrów dziennie, jeżdżę też na rowerze - odkrywa tajemnice swojego wyglądu pani Irena.

Całe lato spędzam na świeżym powietrzu, nic innego dla mnie nie istnieje

Nigdy nie stosowała żadnych drakońskich diet, nie używa również kremów wygładzających, a mimo to na jej udach nie widać śladu cellulitu. Jej sekret, by mieć piękne ciało, to praca na działce, na świeżym powietrzu. Zamiast spędzać czas przed telewizorem, woli ładować swoje akumulatory, pielęgnując wraz z mężem ogród. Według niej nie ma piękniejszego w okolicy. - To właśnie na działce odpoczywam i się relaksuję. Całe lato spędzam na świeżym powietrzu, nic innego dla mnie nie istnieje - uśmiecha się emerytka. Ale przyznaje też, że piękne ciało zawdzięcza nie tylko aktywności fizycznej. - To także sprawa genów - mówi z przekonaniem.

Zobacz też: Nowa Miss Ameryki to... Rosjanka? Sankcje jej nie objęły! [ZDJĘCIA i WIDEO]

Pokaż, że jesteś lepsza!

Jeśli masz 50 i więcej lat, chcesz pochwalić się swoim wyglądem i podpowiedzieć innym, jak trzymać formę, napisz do nas. Na adres [email protected] wyślij swoje zdjęcia, zgodę na ich publikację oraz telefon kontaktowy

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail