Konsumencie, twoja opinia się liczy!

2020-05-23 0:14 Materiał Partnerski
Konsumencie, twoja opinia się liczy!
Autor: Shutterstock

W dobie pandemii większość czasu spędzamy przy komputerze – pracując, oglądając filmy i seriale, robiąc zakupy. Czy wiesz, że masz realny wpływ na ostateczny kształt reklam, produktów i usług, które pojawiają się na polskim rynku? Zamiast reagować na rzeczywistość, sam zacznij ją kształtować, zostając panelistą w serwisie Reaktor Opinii.

Reaktor Opinii to utworzony przez Instytut Badań Pollster panel badawczy, zorientowany na zbieranie opinii konsumentów na temat produktów i usług. Już dziś możesz być częścią dużego projektu, mającego niebagatelne znaczenie dla wielu branż. Pozwól, by największe firmy usłyszały twój głos!

Reaktor Opinii – co to takiego

Pracując zdalnie lub przebywając na kwarantannie, można równie efektywnie zarządzać swoim czasem. To doskonały moment na to, aby między wykonywaniem obowiązków służbowych i domowych zrobić coś produktywnego. W tym celu możemy bezpłatnie zarejestrować się w panelu badawczym Reaktor Opinii. Do zadań panelisty należy wypełnianie ankiet internetowych, które otrzymuje się w mailu.

Zostań panelistą

Aby zostać panelistą, wystarczy mieć dostęp do Internetu i możemy zaczynać! Należy zarejestrować się na stronie reaktoropinii.pl. Rejestracja jest jednoznaczna z dołączeniem do programu lojalnościowego. Następnie po wypełnieniu formularza na twoją skrzynkę zostanie wysłany mail z linkiem aktywacyjnym i zaproszenie do wykonania ankiety rekrutacyjnej (wartej 20 punktów). Każda wypełniona ankieta wiąże się z otrzymaniem punktów, które wpływają na konto panelisty. Zdobyte punkty można wymienić na gotówkę (1 punkt jest warty 10 gr). Za wypełnienie ankiety każdy panelista otrzymuje zwykle od 10 do 80 punktów, zależnie od czasu, który musi poświęcić na jej wypełnienie. To niewielka kwota, ale stanowi miłą rekompensatę za poświęcony czas.

Dlaczego warto

Decydując się na udział w projekcie, masz wpływ na kształt oferowanych przez firmy produktów i usług. Rzetelne podejście do wypełniania ankiet w ramach badań marketingowych, zgodnie z prawdą, ma ogromną wartość dla firm. Dzięki twojej opinii różnorodne produkty i usługi mogą być doskonalone w taki sposób, aby spełniały oczekiwania klientów. Tematyka ankiet jest bardzo różnorodna, w związku z czym każdy panelista znajdzie dla siebie coś interesującego. Wyniki badań są często publikowane, toteż możesz dowiedzieć się, na co zwracają uwagę inni ankietowani. Zróżnicowanie pytań sprawia, że oprócz udzielania wyłącznie odpowiedzi „tak” lub „nie” możesz wykazać się szerszym spojrzeniem na dany produkt lub usługę, zainspirować, zwrócić uwagę na aspekt, który nie był brany pod uwagę lub został słabo zaakcentowany. Udział w tym projekcie przyniesie Ci wiele satysfakcji!

To właśnie Ty możesz być jedną z osób, które decydują o tym, które reklamy trafią do ogólnopolskiej telewizji, radia czy Internetu! Ponadto masz możliwość testowania najnowszych produktów i dzielenia się swoimi wrażeniami i doświadczeniem z innymi.

Konsumencie, twoja opinia się liczy!
Autor: Materiały Promocyjne Link: Kliknij i zapisz się do panelu!
Najnowsze