Kraków. Ochroniarz gwałcił żonę i córki. Straszył je swoją bronią

2018-11-21 10:17
Pistolet
Autor: East News

Sędzia z krakowskiego sądu zmierzyć będzie się musiał w najbliższym czasie zmierzyć z porażającą historią 40-letniego ochroniarza, przeciwko któremu wniesiono już akt oskarżenia. Mężczyzna jest oskarżany o to, że dokonywał on gwałtów na swojej żonie oraz małoletnich córkach. Co więcej, terroryzował je swoją służbową bronią, mówiąc, że użyje jej względem nich jeśli komukolwiek o tym powiedzą. Wiadomo też, że co najmniej raz użył wobec jednej ze swych córek gazu pieprzowego.

Według ustaleń śledczych ochroniarz tylko w początkach małżeństwa zachowywał się należycie. Już 8 lat temu zaczął jednak nadużywać alkoholu, co wpłynęło na to, że stał się wulgarny, agresywny i nieobliczalny dla swoich najbliższych. Ponadto uzależnił się od hazardu, przez co narobił sobie długów. To prowadziło do frustracji, w wyniku której znęcał się nad rodziną wykorzystując swoją przewagę fizyczną.

Polskatimes.pl informuje, że w pewnym momencie zaczął on siłowo wymuszać seks a od żony, a następnie od własnych córek. Jedną z nich wykorzystywał sześć lat, a drugą ponad rok. Terroryzowane bały się długi okres czasu zgłosić to na policję, ale jednak czara goryczy w końcu się przelała, gdy jedna z dziewczynek opowiedziała o swoim dramacie członkowi dalszej rodziny oraz nauczycielce, która powiadomiła o sprawie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wówczas sprawą zainteresowała się również prokuratura, która zatrzymała potwora.

40-latek został szybko zatrzymany i osadzony w areszcie. Tyran częściowo przyznał się do winy, natomiast biegli orzekli, że jest on poczytalny. Choć nie był wcześniej karany, to za swoje potworne zbrodnie grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE