Nie pierwsza wpadka Adama Hofmana! "Zmęczony" poseł PiS komentuje mecz Polaków (video)

2013-06-19 14:17

Noc w Elblągu poseł PiS, Adam Hofman, wspominać będzie jeszcze długo. Zataczał się po ulicach, z trudem trzymając się na nogach. Na nagraniu w se24.tv. widać, jak chwiejnym krokiem przemierza miejską starówkę i choć zapewne plącze mu się język, zagaduje do napotkanej po drodze kobiety. Poseł PiS najwyraźniej w takim stanie lubi rozmawiać, bo chętnie udzielił też wywiadu po meczu na Euro 2012. Choć ewidentnie też był bardzo "zmęczony".

Posła Hofmana po meczu polskiej reprezentacji przyłapała kamera TVN24. Choć wyraźnie nie był w formie, wywiadu wcale nie unikał. Wręcz przeciwnie, bardzo chętnie skomentował występ biało-czerwonych. - Rosja była tak słaba, że Polska mogła jej wp... na 2:1 - stwierdził, w porę gryząc się w język/ Pytany o atmosferę na stadionie, piał z zachwytu: "doskonała, doskonała, doskonała, doskonała atmosfera".

>>> ZOBACZ GALERIĘ: Adam Hofman - szalejący poseł PiS

Wysilił się także na prognozy przez meczem Polaków z czeską reprezentacją. - Czesi myślą, że zwyciężą we Wrocławiu, ale we Wrocławiu jest tak, że nie da się zwyciężyć we Wrocławiu - ogłosił Hofman.

Nasi Partnerzy polecają