ksiadz sutanna

i

Autor: archiwum se.pl

Samobójstwo kleryka. Śmierć w łomżyńskim seminarium

2019-05-20 12:19

Tragiczne wieści z Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Jeden z pobierających tam nauki kleryków postanowił targnąć się na własne życie. Studenta pierwszego roku odnaleziono w sobotni wieczór na strychu. Niestety, nie dawał już on wówczas żadnych oznak życia…

Według informacji portalu mylomza.pl zmarły tragicznie alumn pochodził z jednej z podłomżyńskich miejscowości.

Uczelnia wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Nie potwierdziła w nim informacji portalu, jakoby mężczyzna istotnie popełnił samobójstwo. Ks. dr Jarosław Kotowski, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży napisał: - Z bólem zawiadamiamy, iż dzisiejszej nocy w tragiczny sposób odszedł alumn pierwszego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszego zmarłego współbrata, jego rodziny oraz wspólnoty seminaryjnej. Wszyscy trwamy w żałobie, dlatego prosimy o uszanowanie pamięci zmarłego oraz głębokiego smutku najbliższej rodziny, wspólnoty łomżyńskiego seminarium i osób związanych ze zmarłym.

Białostocka eska.pl dowiedziała się, że 21-latek się powiesił. Ciało mężczyzny zostało przetransportowanego do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku, gdzie odbędzie się sekcja zwłok. Prokuratura Rejonowa w Łomży wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.