Słyszałam, że Provident dostał nagrodę jako pracodawca. Naprawdę dobrze się tam pracuje?

i

Autor: Shutterstock

Ludzie pytają, Provident odpowiada

Słyszałam, że Provident dostał nagrodę jako pracodawca. Naprawdę dobrze się tam pracuje?

2022-08-05 12:44

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Jestem na etapie poszukiwania nowej pracy. W poprzedniej firmie pensja była nawet nawet, ale atmosfera do bani. Za nic mieli potrzeby pracowników. A do tego presja czasu i wyniku. Moja koleżanka od lat pracuje w Providencie, a czytałam gdzieś, że firma dostała nagrodę dla najlepszego pracodawcy. Szukacie pracowników?

Katarzyna (32 l.) z Lublina?

Pani Katarzyno, głupio się tak samemu chwalić, ale niech przemówią liczby: średni staż pracy w naszej firmie wynosi 9 lat, wiele osób pracuje kilkanaście lat awansując pod drodze i cały czas mierząc się z nowymi wyzwaniami. Oprócz pracy etatowej, głównie w Warszawie i Katowicach, zatrudniamy w całej Polsce doradców klienta, dla których jest to najczęściej dodatkowa, ale bardzo opłacalna praca. Tutaj średni staż pracy jest jeszcze wyższy! A co do nagród to dostajemy je praktycznie co roku. I nie są to nagrody, które można sobie „kupić”. U nas naprawdę pracuje się świetnie.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident SA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany