Słyszałam, że Provident dostał nagrodę jako pracodawca. Naprawdę dobrze się tam pracuje?

i

Autor: Shutterstock

Ludzie pytają, Provident odpowiada

Słyszałam, że Provident dostał nagrodę jako pracodawca. Naprawdę dobrze się tam pracuje?

2022-08-05 12:44

W tym roku Provident Polska obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Z tej okazji najsilniejsza firma pożyczkowa na rynku dzieli się z czytelnikami „Super Expressu” odpowiedziami na pytania najczęściej zadawane przez klientów.

Jestem na etapie poszukiwania nowej pracy. W poprzedniej firmie pensja była nawet nawet, ale atmosfera do bani. Za nic mieli potrzeby pracowników. A do tego presja czasu i wyniku. Moja koleżanka od lat pracuje w Providencie, a czytałam gdzieś, że firma dostała nagrodę dla najlepszego pracodawcy. Szukacie pracowników?

Katarzyna (32 l.) z Lublina?

Pani Katarzyno, głupio się tak samemu chwalić, ale niech przemówią liczby: średni staż pracy w naszej firmie wynosi 9 lat, wiele osób pracuje kilkanaście lat awansując pod drodze i cały czas mierząc się z nowymi wyzwaniami. Oprócz pracy etatowej, głównie w Warszawie i Katowicach, zatrudniamy w całej Polsce doradców klienta, dla których jest to najczęściej dodatkowa, ale bardzo opłacalna praca. Tutaj średni staż pracy jest jeszcze wyższy! A co do nagród to dostajemy je praktycznie co roku. I nie są to nagrody, które można sobie „kupić”. U nas naprawdę pracuje się świetnie.

Więcej informacji na stronie odpowiedzi.se.pl

Partnerem materiału jest Provident SA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE