Policja

i

Autor: Shutterstock

śmierć jak z koszmaru

34-latek schował się w zamrażarce przed policją. Nie przeżył tego!

2023-07-11 10:05

34-letni Brandon Lee Buschman był poszukiwany przez amerykańską policję. Pod koniec czerwca jego ciało odnalezionow dużej zamrażarce w opuszczonym budynku. Choć z początku można było pomyśleć, że doszło do morderstwa, to jednak prawda o jego śmierci okaże się najprawdopodobniej znacznie bardziej prozaiczna (i zarazem makabryczna). Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna sam zamknął się w środku, chowając przed funkcjonariuszami. Jak przekazano, zamrażarka ta była starego typu i nie miała mechanizmu otwarcia drzwi od środka.

Jak informuje tvn24.pl, ciało 34-letniego Brandona Lee Buschmana odnaleziono 26 czerwca w zamrażarce w piwnicy budynku przy ulicy 4th Avenue North w mieście Biwabik w stanie Minnesota. Budynek, w którym go znaleziono, pozostawał niezamieszkały od lutego. Według śledczych mężczyzna ukrywał się w nim, wiedząc o tym, że jest poszukiwany. Gdy zdał sobie sprawę, że funkcjonariusze są w pobliżu jego miejsca pobytu, postanowił schować się przed nimi w zamrażarce. Świadkowie przekazali wcześniej funkcjonariuszom, że widzieli, jak jakiś mężczyzna biegnie po schodach z piętra w dół do piwnicy, gdzie znajdowało się urządzenie.

Zobacz także: Zostawili 1,5-roczną córeczkę w nagrzanym aucie po świętowaniu niepodległości. Zapomniane dziecko nie żyje!

W oświadczeniu policji wskazano, że w budynku nie było prądu i gdy odnaleziono ciało mężczyzny, zamrażarka nie była włączona. Była to duża zamrażarka skrzyniowa starego typu, której nie da się otworzyć od środka. Podkreślono ponadto, że na ciele 34-latka nie znaleziono żadnych obrażeń, a wstępne ustalenia wskazują, że wszedł do zamrażarki z własnej woli. Za kilka tygodni mają być znane pełne wyniki sekcji zwłok i badań toksykologicznych.

Sprawdź również: Nie posłuchał ratowników i zginął, zjeżdżając z basenowej zjeżdżalni. Wstrząsające wideo!

Dramatyczny telefon 5-letniej Lenki, aż ściska w gardle. „Mama się nie rusza”