Karolina Huebner-Makurat zastrzelona w Toronto. Polska jest przypadkową ofiarą. Trafił ją jeden pocisk

i

Autor: @KtoUmarł/TWITTER, SHUTTERSTOCK

Co za koszmar

Karolina Huebner-Makurat zastrzelona w Toronto. Polkę trafiła zbłąkana kula

Na chwilę przed strzelaniną w Toronto w Kanadzie, pani Karolina szła odebrać zamówiony obiad. Trafiła ją zbłąkana kula wystrzelona przez jednego z trzech napastników. Była niewinną obserwatorką, która zmarła w wyniku obrażeń postrzałowych na rogu Queen St. East i Carlaw Ave.

Polka zastrzelona w Toronto. Trafiła ją zbłąkana kula

W piątek, 7 lipca na skrzyżowaniu ulic e Queen Street i Carlaw Avenue doszło do bójki, w której brało udział trzech mężczyzn. Dwóch wymachiwało bronią i strzelało do siebie wzajemnie. Jedna ze zbłąkanych kul trafiła Polkę, 44-letnią, którą trafił jeden z wystrzelonych pocisków. Kobieta została przetransportowana do szpitala, jednak lekarz stwierdził zgon kobiety. Przypadkową ofiarę strzelaniny policja zidentyfikowała jako Karolina Huebner-Makurat - przekazała kanadyjska policja.

Jak donosi tamtejsza policja podejrzani zbiegli z miejsca zdarzenia.

"Pierwszy podejrzany to czarnoskóry mężczyzna w wieku 25-30 lat. Jest wysoki, średniej budowy ciała. Miał na sobie białą koszulkę z czarnym paskiem, niebieskie dżinsy i białe buty. Drugi i trzeci podejrzany są młodsi. Ma od 18 do 25 lat. Jeden ma włosy spięte w kucyk, drugi jest wysoki i nosi bluzy z kapturem" - napisano w oficjalnym komunikacie.

Jak dodaje policja, podejrzani mogą być uzbrojeni i niebezpieczni.

Zamieszki w USA. Dantejskie sceny przed Kapitolem