9-latka utonęła ratując 3-letniego braciszka!

i

Autor: @suluovasondakika/ FACEBOOK 9-latka utonęła ratując 3-letniego braciszka!

9-latka utonęła ratując 3-letniego brata! Na dnie jeziora wciąż trzymali się za ręce

2021-07-22 8:00

Nieprawdopodobna tragedia w Turcji! Podczas rodzinnego wypoczynku nad jeziorem Derinoz Dam pod Amasyą utonęło pięć osób. Rodzina świętowała urodziny Leventa Cenika (+3 l.). W pewnym momencie chłopiec wpadł do wody, a na ratunek rzuciła mu się 9-letnia siostrzyczka. Gdy pozostali członkowie rodziny zauważyli, że oboje toną, też wskoczyli do wody. W zamieszaniu utonęła babcia, wujek i ciocia dzieci oraz one same. Kiedy ratownicy wyłowili ciała maluchów, wciąż trzymały się za ręce leżąc na dnie jeziora!

Jak mogło dojść do aż takiej tragedii?! W Turcji urocze rodzinne przyjęcie urodzinowe zamieniło się w koszmar. Rodzina wypoczywała nad jeziorem Derinoz Dam pod miejscowością Amasya. W pewnym momencie podczas zabawy Levent Cenik (+3 l.), solenizant i zarazem najmłodszy członek rodziny wpadł do wody! Kiedy zobaczyła to jego siostra Havvanur Cenik (+9 l.), bez wahania wskoczyła za bratem. Dramat rozegrał się w ciągu paru chwil. Dzieci tonęły razem, a widząc to, cała rodzina rzuciła się do wody. Ale w zamieszaniu rozmiar tragedii tylko się powiększył.

NIE PRZEGAP: Wielka zemsta na królowej Elżbiecie II i księżnej Kate! Meghan uknuła plan

Utonęła babcia, wujek i ciocia dzieci oraz one same. Ratownicy odnaleźli ciała babci Sultan (+50 l.), wuja Emrullaha (+ 19 l.) i ciotki Elif Semiz (+28 l.), a na końcu natknęli się także na martwe dzieci. Jak dziś opowiadają ze łzami w oczach nurkowie, nigdy nie zapomną tego widoku. Ciała braciszka i siostrzyczki leżały na dnie jeziora, dzieci do końca trzymały się za ręce.

NIE PRZEGAP: Dzieci z kościelnych szkół były mordowane w szpitalach? Ofiar mogły być tysiące!

NIE PRZEGAP: Nie do wiary! Rowerzysta zaatakowany przez ALIGATORZYCĘ. Jak to się stało?

QUIZ. Zagadka w kolorowych kropkach. Co druga osoba nie wie, jaka liczba się tu kryje

Pytanie 1 z 10
Jaka liczba jest tu ukryta?
1: Jaka liczba jest tu ukryta?
Bezpieczna majówka nad wodą. Jak nie utonąć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE