90-letnia Alexis w kostiumie kąpielowym! Gwiazda szaleje w basenie

i

Autor: Instagram/joancollinsdbe

Wakacje gwiazdy "Dynastii"

90-letnia Alexis w kostiumie kąpielowym! Gwiazda szaleje w basenie

2023-08-24 10:20

Tak wygląda słodkie życie Joan Collins (90 l.)! Gwiazda legendarnego serialu "Dynastia" dobrze wie, jak zrelaksować się w wakacje. Dziarska aktorka wskoczyła w kostium kąpielowy i u boku młodszego o 33 lata męża wypoczywa beztrosko w przydomowym basenie. Fani rozpływają się w zachwytach nad rewelacyjną formą serialowej Alexis!

90-letnia Joan Collins baraszkuje w basenie z młodszym o 33 lata mężem! Tak wygląda Alexis w kostiumie kąpielowym

Lata lecą, a Joan Collins nadal cieszy się życiem! Brytyjska aktorka znana przede wszystkim z roli złowieszczej Alexis w serialu "Dynastia" ma już 90 lat, jednak może pochwalić się rewelacyjną formą. Bez wątpienia pomaga jej w tym młodszy o 33 lata mąż, a także rajski basen tuż obok jej luksusowej rezydencji! Gwiazda legendarnego serialu "Dynastia" dobrze wie, jak zrelaksować się w wakacje. Dziarska aktorka wskoczyła w kostium kąpielowy i u boku męża Percy'ego Gibsona wypoczywa beztrosko w przydomowym basenie. Fani rozpływają się w zachwytach nad rewelacyjną formą serialowej Alexis! "Zawsze wyglądasz tak elegancko", "Wyglądasz doskonale", "Nawet w tym basenie jest gorąco" - piszą na wyścigi wielbiciele Joan Collins.

Joan Collins zdobyła sławę dzięki roli Alexis w serialu "Dynastia". 70 lat kariery aktorki i pięciu mężów

Późniejsza Alexis po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w roli kandydatki do tytułu Miss w komedii "Lady Godiva znów cwałuje" z 1951 roku. Od swej pierwszej roli Joan Collins była amantką. Grała w dziesiątkach przedstawień teatralnych, komedii, dramatów, filmów kostiumowych, a nawet westernów, jednak prawdziwą sławę przyniosła jej dopiero rola intrygantki Alexis Carrington-Colby w serialu ABC "Dynastia" (1981-89). Za rolę tę otrzymała w 1983 nagrodę Złotego Globu i nominację do nagrody Emmy. Ceną za popularność była łatka przebiegłej i mściwej femme fatale. Prywatnie Alexis miała aż pięciu mężów. Ten ostatni, młodszy od niej o 33 lata Percy Gibson, nadal jest jej mężem - już od 20 lat!

Sonda
Czy oglądałeś choć jeden odcinek "Dynastii"?

QUIZ. Współczesne polskie seriale. Znasz ich bohaterów? Nawet bez TV 8 punktów to wręcz twoja powinność

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Hanka Mostowiak, którą w serialu „M jak Miłość’ grała Małgorzata Kożuchowska?
Seriale epoki PRL-u. Na czym polegał ich fenomen? Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany