Kabajewa wygryzła Prigożyna

i

Autor: AP Photo, East News

Wojna na Ukrainie

Alina Kabajewa wygryzie Prigożyna?! Tajemnicze SMS-y ujawnione

2023-07-05 21:20

Alina Kabajewa przejmie kontrolę nad medialnym imperium Jewgienija Prigożyna?! Tak twierdzą amerykańscy dziennikarze. Podobno eks gimnastyczka zwana "kochanką Putina" będzie szefową grupy Patriot, zablokowanej w Rosji po pamiętnym buncie szefa Grupy Wagnera. Według "Wall Street Journal" to nie koniec imperium, a jego nowy początek pod okiem Aliny!

Alina Kabajewa nową szefową grupy medialnej po Prigożynie? Amerykańscy dziennikarze dotarli do sensacyjnych SMS-ów

Tego chyba nikt nie przewidział. Według "Wall Street Journal" Alina Kabajewa wygryzie Jewgienija Prigożyna! Powołując się na tajne SMS-y wymieniane w gronie dobrze poinformowanych osób, amerykańscy dziennikarze piszą, że medialne imperium szefa Grupy Wagnera trafi teraz pod nadzór kobiety zwanej "kochanką Putina". Alina Kabajewa od lat jest formalnie szefową National Media Group, czyli reżimowego imperium medialnego Rosji. Podobno NMG kupi Patriot, medialną grupę Prigożyna zablokowaną przez rosyjskie władze po zakończeniu buntu w Rosji. Słynna "ferma trolli" będzie teraz rozwijać się pod okiem Aliny Kabajewej?

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? Podobno mają czwórkę dzieci

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał w zeszłym roku, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 4 i 8 lat.

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Mega trudno! Nie spłoń ze wstydu po zobaczeniu wyniku

Pytanie 1 z 15
Uzupełnij: Iga Świątek jest wielka! Właśnie zdobyła swój ... tytuł wielkoszlemowy
Łukaszenko dogada się z Wagnerowcami? B.Górka-Winter: Putin nie zdaje sobie, że mogą być dla niego zagrożeniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany