Aquaman został bezdomnym? Jason Momoa po rozstaniu z żoną mieszka... na podjeździe!

2022-01-28 14:47
Aquaman został bezdomnym? Jason Momoa po rozstaniu mieszka w u kumpla na podjeździe!
Autor: SHUTTERSTOCK Jason Momoa nie mieszka już z żoną

Jason Momoa i Lisa Bonet ogłosili niedawno, że po 16 latach związku postanowili się rozstać. Oboje zarzekali się, że zrobią to z klasą i w przyjaźni, jednak po tym, co dzieje się w tej chwili z przystojnym aktorem można wywnioskować, że nie do końca tak się stało. Momoa wyprowadził się bowiem z ich wspólnej rezydencji i mieszka w kamperze, zaparkowanym na podjeździe kolegi.

O tym rozstaniu mówi cały świat, bo piękna Lisa Bonet (54 l.) i nieziemsko przystojny Jason Momoa (42 l.) robili wrażenie jednej z najbardziej zgranych i zgodnych par w show biznesie. Decyzję o rozwodzie ogłosili parę tygodni temu, mówiąc, że "zmiany, jakie zachodzą na całym świecie, nie ominęły też ich rodziny" i zaznaczając przy tym, że wciąż bardzo się kochają, ale czują, że muszą się nawzajem uwolnić. Filmowy "Aquaman" i gwiazda "Bill Cosby Show" przeżyli ze sobą 16 szczęśliwych lat i doczekali dwójki dzieci, dlatego bardzo chcieli rozejść się w przyjaźni i z klasą. Jak jednak donosi "Mirror", wygląda na to, że Momoa ma po rozstaniu niemałe kłopoty. Internet obiegły zdjęcia aktora, który bez obrączki, w rozczochranych włosach i podartym podkoszulku kręci się wokół ogromnego kampera, zaparkowanego na podjeździe jego kolegi. Okazuje się, że niezapomniany Khal Drogo od pewnego czasu w nim pomieszkuje. Fani podejrzewają, że gwiazdor nie do końca dobrze radzi sobie z utratą ukochanej. 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje syn Michaela Madsena. Tuż przed śmiercią napisał do ojca wzruszające słowa

Jeśli jednak to cierpieć, to zdecydowanie lepiej w luksusowym kamperze, niż w furgonetce. Warty 750 tysięcy dolarów, czyli ponad 3 miliony złotych model EarthRoamer XV-LTi 026 jest wielką dumą aktora. I z pewnością jest mu w nim bardzo wygodnie, pytanie tylko, czy nie czuje się tam samotny?

CZYTAJ TAKŻE: O mały włos straciłaby majątek! Wygrała na loterii i dowiedziała się o tym przez przypadek

Aldona i Daniel z programu "Kamperem przez świat": Skąd biorą pieniądze na takie życie #HOT
Sonda
Pojechałbyś/ałabyś na ferie zimowe kamperem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE