Księżniczka Beatrice

i

Autor: AP, Shutterstock Księżniczka Beatrice

Brytyjska księżniczka jest spłukana?! "Karta odrzucona trzy razy"

2022-06-28 5:00

Księżniczka brytyjska chciała najeść się smakołyków podczas festiwalu Glastonbury, a tymczasem najadła się wstydu! Beatrice próbowała kupić jedzenie na jednym z festiwalowych stoisk i obeszła się smakiem. A wszystko dlatego, że karta płatnicza księżniczki... została odrzucona. I to aż trzy razy. Księżniczka jest spłukana?!

Księżniczka Beatrice nie ma pieniędzy? Najadła się wsytdu na Glastonbury

Kto by pomyślał?! Zdawałoby się, że takie przygody nie przytrafiają się brytyjskim księżniczkom. A jednak... Księżniczka Beatrice, wnuczka samej Elżbiety II, wybrała się na słynny festiwal Glastonbury. Towarzyszył jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi, dziecko zostało w domu. Po festiwalowych szaleństwach wyluzowana księżniczka postanowiła się posilić. Nie wybrała byle jakiego stoiska, ale to należące do Pony Bistro, mogące poszczycić się gwiazdką Michelin, najwyższym dowodem uznania krytyków kulinarnych. Beatrice podeszła wraz z mężem do stoiska, nawybierała smakołyków, a potem chiała zapłacić swoją książęcą kartą. I wtedy spotkała ją bardzo przykra niespodzianka. Mianowicie karta została odrzucona! Jak relacjonuje "Daily Star" i jak powtórzyły potem liczne inne brytyjskie media, księżniczka nie zraziła się tym faktem i pewna siebie spróbowała znów zapłacić. Nic z tego!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wróżbitka o związku Meghan Markle i księcia! Nie ma dobrych wieści

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzina królewska ukrywa skandal związany z Meghan Markle? Wiadomo, o co może chodzić!

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Księżniczka na festiwalu Glastonbury. Zabrakło pieniędzy?

Karta nadal nie chciała za żadne skarby zadziałać. Po trzeciej próbie nieszczęsna Beatrice musiała odejść ze stoiska z rumieńcem na twarzy. Jak to wszystko było możliwe?! Czy to możliwe, by brytyjska księżniczka była spłukana? Glastonbury Festival of Contemporary Performing Arts to jeden z największych na świecie festiwali muzycznych świata. Odbywa się w pobliżu wsi Pilton w hrabstwie Somerset w Wielkiej Brytanii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ujawniono plany księżnej Kate i Williama! Chcą wyrzucić tę osobę z rodziny królewskiej

PRZECZYTAJ TAKŻE: Córka księżnej Kate zaszokowała wszystkich! "Jest w tym świetna"

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Playa Marina Summer Hits Festiwal w Lublinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE