Były juror "The Voice" NIE ŻYJE! Zakaził się koronawirusem, podejrzenie udaru

2021-11-28 20:15
Aleksander Gradski
Autor: Wikipedia Aleksander Gradski

Nie żyje sławny muzyk, który kilkukrotnie wystąpił w programie "The Voice"! Chodzi o wybitnego rosyjskiego artystę Aleksandra Gradskiego. Wokalista i kompozytor zmarł w wieku 72 lat. Miał wczesniej poważne problemy zdrowotne. Najpierw zakaził się koronawirusem, a potem trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Miał wielkie sukcesy jako juror w "The Voice".

Tragiczne wiadomości z Rosji! W moskiewskim szpitalu zmarł dzisiaj wybitny rosyjski muzyk, który ostatnio odnosił wielkie sukcesy jako jeden z jurorów tamtejszej edycji programu talent show "The Voice". Chodzi o wybitnego rosyjskiego artystę Aleksandra Gradskiego. Wokalista i kompozytor zmarł w wieku 72 lat. Miał wcześniej poważne problemy zdrowotne. Najpierw zakaził się koronawirusem, a potem trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Prawdopodobnie to właśnie udar mózgu był bezpośrednią przyczyną śmierci Aleksandra Gradskiego. Rosyjski muzyk zaczął jurorować w rosyjskiej edycji programu "The Voice" w 2012 roku. Jak się okazało, bardzo sprawdził się jako trener młodych utalentowanych wykonawców.

NIE PRZEGAP: Wesele Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zaszalała

NIE PRZEGAP: Najpiękniejsza uczestniczka "Rolnik szuka żony" ma chłopaka. Partner Diany to prawdziwy przystojniak

Sonda
Czy Tomson i Baron powinni zostać w "The Voice"?

Przez trzy lata pod rząd program wygrywali właśnie podopieczni Aleksandra Gradskiego, a w czwartym roku osoba z jego drużyny zajęła miejsce drugie! Kim był Aleksander Gradski? Urodził się 1949 roku, ukończył Konserwatorium Moskiewskie. Był założyciele rockowych zespołów Słowianie i Skomorokhi. Stworzył muzykę do kilkudziesięciu filmów fabularnych i animowanych, wydał 18 płyt.

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

NIE PRZEGAP: Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE