Najpiękniejsza uczestniczka "Rolnik szuka żony" ma chłopaka. Partner Diany to prawdziwy przystojniak

2021-11-28 17:45
Diana z Rolnik szuka żony znalazła miłość poza programem
Autor: Instagram Diana z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość poza programem

Piękna Diana znalazła swojego księcia z bajki! Słynna uczestniczka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" już zapomniała o nieudanym flircie z rolnikiem Sewerynem. W mediach społecznościowych Diana ujawniła, że znalazła miłość! Nie kryła tego, z kim się spotyka. W mediach społecznościowych pojawiło się wymowne zdjęcie... Ale słodko!

Kiedy Diana odchodziła z programu "Rolnik szuka żony", jej odejście budziło ogromne emocje i kontrowersje! Bo chociaż Diana była uważana za najpiękniejszą uczestniczkę nie tylko szóstej edycji, ale w ogóle ich wszystkich, to nie znalazła w kultowym reality show upragnionego szczęścia. Mało tego! Musiała wówczas przełknąć niejedną gorzką łzę. Chociaż wydawało się, że ma wielkie szanse zostać narzeczoną rolnika Seweryna, ostatecznie okazało się, że mężczyzna flirtuje także z inną uczestniczką szóstej edycji "Rolnik szuka żony" - Marleną! Diana na wieść o tym uniosła się honorem i dobrowolnie opuściła program. Wielu jej kibicowało i gratulowało bezkompromisowego podejścia do miłości. Teraz okazało się, że Diana otarła już łzy! Słynna uczestniczka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" już zapomniała o nieudanym flircie z rolnikiem Sewerynem. W mediach społecznościowych Diana ujawniła, że znalazła miłość! Nie kryła tego, z kim się spotyka.

NIE PRZEGAP: Wesele Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zaszalała

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?

W mediach społecznościowych pojawiło się wymowne zdjęcie. Okazuje się, że Diana spotyka się z prawdziwym przystojniakiem. Tajemniczy Filip uwielbia ćwiczenia na siłowni, ale nie stroni od... pączków! "Najlepiej razem❤️ #love #sweet #donuts #couple #czarnulka #together #foodporn #fitnesscouple" - tak podpisane jest zdjęcie pary na profilu Filipa. Zakochana para trzyma mnóstwo słodkich smakołyków. Na pewno Filip będzie musiał bardzo się postarać, by Diana w zupełności mu zaufała po trudnych doświadczeniach w programie!

NIE PRZEGAP: Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

NIE PRZEGAP: Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Niespodziewane zdjęcie z okazji 40-tych urodzin

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE