Chciał obciąć głowę 21-latce! Bestia, która zamordowała Anię, stanęła przed sądem

2022-05-23 20:53
Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki
Autor: Metropolitan Police London, TheOtherKev / CC0 / pixabay.com Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki

29-letni Dennis A., który jest oskarżony o zabójstwo 21-letniej polskiej studentki Ani Jędrkowiak, stanął przed sądem. W poniedziałek, 23 maja odbyło się wstępne przesłuchanie oskarżonego mężczyzny. Szczegóły tego morderstwa są wstrząsające!

Do zabójstwa doszło w zeszłym tygodniu, krótko po północy z poniedziałku na wtorek (z 16 na 17 maja), w niewielkiej alejce, w dzielnicy Ealing w zachodnim Londynie. Polka, która została wielokrotnie ugodzona nożem, zmarła na miejscu zdarzenia. Sprawca został zatrzymany na dworcu autobusowym, gdy czekał na autobus do Newport w południowo-wschodniej Walii, gdzie na stałe mieszka. Po jego aresztowaniu policja informowała, że ofiara i sprawca najprawdopodobniej się znali.

CZYTAJ: Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki

Jak podaje w poniedziałek gazeta "Independent", Dennis A. zaatakował Polkę dużym kuchennym nożem i próbował jej obciąć głowę. Wszystko wskazuje na to, że motywem zabójstwa były sprawy osobiste, bo obydwoje byli przez krótki czas w związku. Jędrkowiak poznała 29-latka na jednym z portali randkowych krótko po tym, jak przyjechała na studia do Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie w 2020 r. Ich relacja zakończyła się, gdy dziewczyna zaczęła studia na University of West London oraz pracę na część etatu w jednej z restauracji w Ealing.

Poniedziałkowe przesłuchanie przed Centralnym Sądem Karnym Anglii i Walii miało charakter wstępny - oskarżony pozostając w więzieniu poprzez łącze wideo potwierdził tylko swoją tożsamość. Następna rozprawa, podczas której zostanie zapytany, czy przyznaje się do zarzucanych mu czynów, wyznaczona została na 8 sierpnia, zaś właściwy proces rozpocznie się 15 maja przyszłego roku.

Brutalne morderstwo dziennikarza TVN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE