Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki

2022-05-18 13:35
Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki
Autor: Metropolitan Police London, TheOtherKev / CC0 / pixabay.com Młodziutka Ania bestialsko zabita w Londynie. Tragiczna śmierć Polki

21-letnia kobieta została śmiertelnie dźgnięta nożem w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing w zachodnim Londynie - poinformowała w środę policja. To Polka, najprawdopodobniej pochodząca z Pomorza Zachodniego. Londyńscy policjanci zatrzymali w tej sprawie 29-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło krótko po północy z poniedziałku na wtorek (16-17 maja). Kobieta poniosła śmierć na miejscu wskutek zadanych jej pchnięć nożem. Zamordowaną kobietą jest pochodząca z Polski 21-letnia Anna. Najprawdopodobniej, przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii, mieszkała w Koszalinie.

Czytaj też: Zadźgał byłą partnerkę na oczach ich dziecka! Wcześniej pokazywał się w mediach

Jak poinformowała londyńska Metropolitan Police, w związku z tą sprawą we wtorek najpierw zatrzymano, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę, natomiast później aresztowano 29-latka, któremu postawiono zarzut morderstwa i który przebywa w policyjnym areszcie.

Detektyw Brian Howie z londyńskiej policji, który kieruje śledztwem, poinformował, że to drugie aresztowanie jest bardzo znaczące dla dochodzenia i ujawnił, że ofiara oraz zatrzymany znali się.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogli być świadkami, bądź przypadkowo zarejestrować jakieś podejrzane zdarzenie na monitoringu domowym, o zgłoszenie się na komisariat.

Czytaj też: "Krwawy Tulipan" z Kołobrzegu okradał i zabijał kobiety. Przełomowa opinia biegłych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Krwawy Tulipan mordował kobiety. Wstrząsająca opinia biegłych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE