Dmitrij Miedwiediew

i

Autor: AP Dmitrij Miedwiediew

Człowiek Putina wpadł w szał!

Dmitrij Miedwiediew wyzywa od "idiotów" i wieszczy konflikt światowy! Powiało grozą

2022-09-13 22:30

Byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa rozwścieczyło strategiczne partnerstwo NATO i Ukrainy w wojnie z Rosją. We wtorek (13 września) na Telegramie Miedwiediew nie przebierał w słowach i wieszczył, że wojna na Ukrainie może zmienić się w zbrojny konflikt światowy. Miedwiediew cytował nawet Apokalipsę św. Jana. Niektórych zachodnich polityków nazwał "nudnymi idiotami".

We wtorek (13 września) ukraińscy urzędnicy administracji prezydenta Wołodymyra Zełenskiego przedstawili rekomendacje, dotyczące strategicznego partnerstwa Ukrainy z NATO. Z takiego rozwiązania nikt na Kremlu nie może być zadowolony. Widać to szczególnie po słowach Dmitrija Miedwiediewa, byłego prezydenta Rosji. Na Telegramie Miedwiediew nie przebierał w słowach. Twierdził, że jeśli NATO i Ukraina nadal będą tak mocno współpracować, wojna na Ukrainie "rozleje się" na kraje NATO, co w praktyce oznacza zbrojny konflikt światowy.

- Jeśli ci głupcy (z Zachodu) będą dosyłać kijowskiemu reżimowi coraz groźniejsze typy broni, to prędzej czy później ten konflikt wejdzie na inny poziom. Jego widoczne granice i potencjalna przewidywalność znikną. Militarny wir wydarzeń będzie wciągał kolejne kraje. I wtedy elity zachodnich krajów nie będą mogły już siedzieć wygodnie w swoich czystych domach i mieszkaniach, ciesząc się, że powoli osłabiają Rosję przez 'pośrednika' - napisał Dmitrij Miedwiediew. Polityk cytował nawet Apokalipsę św. Jana: “Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi, od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków”.

Miedwiediew nie zostawił też suchej nitki na zachodnich politykach. - Ale ci ograniczeni politycy i ich głupie think tanki, bawiąc się kieliszkami wina, myślą, że mogą się z nami uporać, nie wchodząc z nami w bezpośrednie starcie. Nudni idioci z klasycznym wykształceniem - zakończył były prezydent Rosji.

ZOBACZ KONIECZNIE: Na Ukrainie zginęło więcej żołnierzy rosyjskich niż podają oficjalne dane?

Raport Złotorowicza - Ukraińcy uderzyli w słaby punkt Rosjan. Lachowski: to wszystko było zamierzone
Sonda
Czy wybuchnie III wojna światowa?
Nasi Partnerzy polecają