Królowa Elżbieta

i

Autor: EASTNEWS

Bardzo przykre informacje

Królowa Elżbieta II nie żyje. Jest stan zdrowia nagle się pogorszył. Na co zmarła brytyjska królowa?

2022-09-08 20:02

Nie żyje królowa Elżbieta II. W czwartek, 8 września światowe media obiegła informacja, że korona Wielkiej Brytanii odeszła w wieku 96 lat. Przy łóżku monarchini do końca czuwali jej najbliżsi: dzieci oraz wnuki. Brytyjczycy nie kryją wzruszenia. Elżbieta II była najdłużej panującą królową w historii. Od kilku dni lekarze drżeli o jej stan zdrowia. Na co zmarła Elżbieta II?

Nie żyje królowa Elżbieta II. Miała 96 lat

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II nie żyje. O śmierci brytyjskiej monarchini poinformowano w czwartek (8 września) za pośrednictwem Twittera. Przypomnijmy, że Elżbieta II przebywała w ostatnim czasie na zamku Balmoral. Stan panującej 70 lat królowej pogorszył się w środę (7 września). Do szkockiej rezydencji przybyli przedstawiciele rodziny królewskiej - jej syn Karol z żoną Kamilą, bracia Karola książę Andrzej i Edward oraz jego siostra księżna Anna, a także wnukowie królowej książę William i Harry. Czekamy na szczegółowe informacje.

Nie żyje królowa Elżbieta II. Zobacz relację na żywo! Króla Elżbieta nie żyje. "Zmarła spokojnie"

Królowa Elżbieta II nie żyje. Jest stan zdrowia nagle się pogorszył. Na co zmarła brytyjska królowa?

Brytyjska królowa Elżbieta II zmarła w czwartek (8 września) na zamku Balmoral w wieku 96 lat. Na tronie zasiadała od 1952 r. - dłużej niż jakikolwiek monarcha w historii kraju. Tron automatycznie przejął jej najstarszy syn, książę Karol. Na co zmarła królowa Elżbieta II? Jak wyjaśniają brytyjskie media, stan zdrowia królowej pogorszył się w środę (7 września) wieczorem. Pałac Buckingham poinformował, że ze względu na zalecenie lekarzy, by odpocząć, odwołała ona zaplanowane wirtualne spotkanie z członkami Tajnej Rady. Wczesnym popołudniem przekazano, że królowa znajduje się pod opieką lekarzy w związku z tym, że są oni zaniepokojeni jej stanem zdrowia. Wiadomo, że królowa Elżbieta II od lat jakiego czasu miała problemu z chodzeniem - w miejscach publicznych wspierała się laską. Dodatkowo monarchini straciła na wadze, co nie umknęło opinii publicznej. Na razie brak informacji o bezpośredniej przyczynie śmierci Elżbiety II.

Sonda
Czy zasmuciła Cię wiadomość o śmierci Elżbiety II?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany