Pedofil merem

i

Autor: TELEGRAM Saulenko został wcześniej skazany za pedofilię

Gwałcił dzieci, teraz rządzi jednym z miast w Ukrainie? "To jest właśnie rosyjski świat"

2022-05-04 9:09

Doradca prezydenta Ukrainy, Mychajło Podolak, poinformował, że Ołeksandr Saulenko, samozwańczy mer okupowanego przez Rosję ukraińskiego Berdiańska, był w przeszłości skazany za pedofilię. "Armia maruderów i gwałcicieli dokonuje takich wyborów, pokazując, czym naprawdę jest rosyjski świat" - napisał współpracownik Wołodymyra Zełenskiego.

Mimo inwazji na Ukrainę i bestialstwa rosyjskich żołnierzy, prezentowanego na każdym kroku, wciąż znajdują się Ukraińcy, którzy chętnie z nimi kolaborują, upatrując w tym jakiejś szansy. Jednym z nich jest Ołeksandr Saulenko, mianowany niedawno "nowym" merem okupowanego przez rosyjskie siły Berdiańska, miasta portowego leżącego w obwodzie zaporoskim. To, że kolaboruje z najeźdźcą to jednak jeszcze nie wszystko. Mychajło Podolak, doradca prezydenta Wołodymyra Zełenskiego napisał na Twitterze, że Saulenko został w przeszłości skazany za pedofilię. Dodał także, że w tym samym mieście wiceburmistrzem został wyznaczony dawny woźny, a szefową Urzędu Stanu Cywilnego sprzątaczka. "Armia szabrowników i gwałcicieli nadal prowadzi swoją selekcję, pokazując, czym naprawdę jest rosyjski świat - stwierdził. 

CZYTAJ TAKŻE: Wiadomo, jak skończy się wojna na Ukrainie? Są trzy prawdopodobne scenariusze!

Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie

O sprawie pisze także agencja informacyjna Unian, przypominając, że mężczyzna, który został wiceburmistrzem Berdiańska, po wkroczeniu nieprzyjaciela dobrowolnie stanął po stronie okupantów i zgodził się z nimi współpracować. "Teraz przygotowuje się do obchodów Dnia Zwycięstwa 9 maja. Udekoruje klomby i pomaluje krawężniki". 

CZYTAJ TAKŻE: Mają trafić do obozów i budować nowe miasta na Syberii. Potworne plany Rosji!

Sonda
Czy Ukraina wygra wojnę z Rosją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE