Gwiazda skazana za gwałt na 79-letniej matce! Trafi do kobiecego aresztu

2021-08-05 21:52
Gwiazda skazana za gwałt matki! Trafi do kobiecego aresztu
Autor: Henrico County Jail Gwiazda skazana za gwałt matki! Trafi do kobiecego aresztu

Temat płci jest niezwykle kontrowersyjnym tematem naszych czasów. Transseksualna gwiazda YouTube Christine Weston Chandler (39 l.), która do niedawna była mężczyzną, niedawno została aresztowana w Wirginii za rzekome zgwałcenie swojej własnej 79-letniej matki, która cierpi na demencje. Christine jest obecnie w więzieniu dla kobiet. Internauci zawrzeli! Pojawiają się pytania, czy osoba transseksualna w ogóle ma prawo być w damskim więzieniu. Zdania są niezwykle mocno podzielone, a na powierzchnie wypływają szokujące fakty…

Christine Weston Chandler w świetle prawa kobietą jest od 2014. Co ciekawe, nie jest osobą anonimową. Przez lata publikowała na swoim kanale YouTube. Popularność przyniosła jej seria komiksów Sonichu, która przyniosła jej pokaźną liczbę 50 tys. subskrybentów. Niedawno doszło do zdarzenia, które najpewniej zakończy tę internetową karierę… Wyciekła rozmowa telefoniczna, która była podstawą do zarzutu o gwałt własnej matki. Christine trafiła do więzienia regionalnego Central Virginia pod zarzutem kazirodztwa i gwałtu - za samo kazirodztwo grozi skazaniem na 12 lat więzienia. To co wzbudziło największe poruszenie to fakt, że została osadzona w więzieniu z więźniarkami. Internauci są oburzeni. Wielu z nich nie zgadza się na decyzję sądu, ponieważ nie uznaje zmiany płci Christine.

Zmiana płci została potwierdzona certyfikatem uznania płci (Gender Recognition Certificate). Po przejściu wszystkich procedur zmiany płci, w tym terapii hormonalnej, każda osoba może być uznana za kobietę. Nawet jeśli nie zdecyduje się na usunięcie męskich genitaliów.

Temat osób transseksualnych w kobiecych więzieniach jest niezwykle trudny. Brytyjski Daily Mail opisał niedawno wstrząsające zdarzenia z kobiecego więzienia, w którym pojawił się transseksualista.

- Amy była dobrze świadoma, że J. nadal ma męskie narządy płciowe, ponieważ często zastraszała ją i współwięźniarki ujawniając je. Co więcej, J. odsiadywał wyrok za poważną napaść seksualną na dziecko i wyraźnie stanowił zagrożenie dla innych osadzonych. Mimo to zdobyła upragnioną pracę jako sprzątaczka w więziennej sali gimnastycznej, w której pracowała również Amy. I właśnie wtedy, gdy była w toalecie siłowni, J. Zaatakował. Co w ogóle myśleli funkcjonariusze, pozwalając jej sprzątać toalety, w których kobiety byłyby rozebrane i samotne? Dlaczego w kobiecym więzieniu był przestępca seksualny z penisem czyszczący toalety na siłowni? - pisze autorka Julie Bindel.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE