Warszawa: Zabrał z lasu szyszki. Zatrzymała go policja

2021-08-04 18:02
Warszawa: Zabrał z lasu szyszki. Zatrzymała go policja
Autor: Shuttestock

Dla 22-latka ta noc była pełna wrażeń. Najpierw, w środku nocy zbierał szyszki w lesie, a następnie kierował się do nocnego. Tak przynajmniej tłumaczył się dzielnicowym, którzy zatrzymali go w drodze do sklepu. Funkcjonariusze zaczęli zadawać pytania, a młody mężczyzna robił się coraz bardziej nerwowy. 22-latek trafił na komisariat i usłyszał już zarzut.

To był środek nocy, około godz. 1:40. Policjanci zatrzymali 22-latka i zaczęli zadawać standardowe pytania. Jak twierdzi policja, mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Twierdził, że nie ma dokumentów, jednak po chwili pokazał dowód. Bardzo nie chciał, aby policjanci sprawdzili jego saszetkę. Szybko wyszło na jaw dlaczego.

- Mężczyzna miał tam zawiniątko z foli aluminiowej, w której był susz roślinny. 22-latek przekonywał, że to szyszki, które znalazł w lesie - podaje Joanna Węgrzyniak z komendy na Pradze Południe.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a policjanci zabezpieczyli 5 gramów marihuany. Śledczy z komisariatu przy ul. Mrówczej przestawili zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających.

Morderstwo w Pleszewie. Doprowadzenie oskarżonego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE