Potworny wypadek na Gocławiu. Potrącony mężczyzna leżał na ulicy. Kierująca zalała się łzami

2021-06-28 7:53
Potworny wypadek na Gocławiu. Potrącony mężczyzna leżał na ulicy. Kierująca zalała się łzami
Autor: AC Potworny wypadek na Gocławiu. Potrącony mężczyzna leżał na ulicy. Kierująca zalała się łzami

Dramatyczny wypadek na warszawskim Gocławiu. W niedzielę w godzinach wieczornych doszło tam do potrącenia na przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna przez kilka minut lezał na ulicy. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja bada przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do potwornego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa Nila i Meissnera na warszawskim Gocławiu. W niedzielę chwilę przed godziną 23 przez przejście dla pieszych przechodził młody mężczyzna. Z dużą siłą został potrącony przez kierującą białym lexusem. Poszkodowany runął na asfalt.

Nim na miejsce dotarły służby ratunkowe, pomocy mężczyźnie udzielili świadkowie zdarzenia. Według ich relacji, poszkodowany przechodził na czerwonym świetle. Kierująca lexusem zalała się łzami i przez kilka minut nie mogła opanować emocji.

- Mężczyzna przechodził na czerwonym świetle - powiedziała w rozmowie z "Super Expresem" nadkom. Joanna Węgrzyniak z zespołu prasowego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. - Został on potrącony przez kierującą samochodem kobietę. Pieszy trafił do szpitala.

Do wypadku zadysponowano trzy karetki pogotowia, radiowozy policji oraz nadzór ruchu ZTM. Potrącony pieszy został przewieziony do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut zablokowana była jezdnia ul. Fieldorfa Nila w kierunku Wału Miedzeszyńskiego. Wystąpiły też utrudnienia w ruchu autobusów.

Policja bada dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE