Horror na niemieckiej autostradzie! Wiemy, co działo się w autokarze grozy

2021-09-22 10:00

Zamknięta autostrada, zakładnicy w autokarze, uciekający pasażerowie i wielka akcja specjalnej grupy komandosów! Od godziny siedemnastej do późnego wieczora we wtorek na trasie A9 w Bawarii w rejonie Greding rozgrywały się mrożące krew w żyłach sceny. Wiemy, co tam się wydarzyło i kim jest sprawca! Czy to był zamach terrorystyczny?

Nieznany sprawca wziął zakładników w autokarze pośrodku niemieckiej autostrady. Takie mrożące krew w żyłach informacje dotarły wczoraj z Bawarii. Początkowo nie było wiadomo, czy mamy do czynienia z zamachem terrorystycznym, czy może czynem samotnego desperata. Jak pisze teraz dziennik "Bild", specjalna grupa komandosów dotarła na miejsce dopiero po paru godzinach, zaś biały autokar jadący z Serbii zatrzymał się na poboczu w Greding na pasie autostrady A9 prowadzącym w kierunku Monachium. Co się wydarzyło? Według "Bilda" w autokarze doszło wcześniej do awantury i rękoczynów. Sprawcą okazał się 30-letni Serb. Mężczyzna po kłótni zaczął bijatykę, uderzając kobietę i 20-letniego mężczyznę, który upadł następnie na podłogę. Kilkunastu pasażerów zdołało uciec, 30-latek został w autokarze z trzema kierowcami. Świadkowie alarmowali policję, że mężczyzna ma broń palną i wziął kierowców jako zakładników.

NIE PRZEGAP: Władze Rosji oskarżone o zabójstwo! Putin zapłaci wdowie?

NIE PRZEGAP: Matka i córka zabiły modelkę sztuczną PUPĄ!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Języki urzędowe na świecie. 10/15 to świetny wynik!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Jaki jest język urzędowy w Brazylii?

Na miejsce dopiero po godzinie 21 dotarła grupa specjalna i negocjatorzy. Autostradę zamknięto. Po negocjacjach sprawca wypuścił kierowców, a potem bez stawiania oporu oddał się w ręce policjantów. 30-letni Serb decyzją prokuratury odpowie za usiłowanie zabójstwa, chociaż 20-latek, który odniósł obrażenia, wyszedł już ze szpitala, a w autokarze nie znaleziono jednak broni. Pasażerowie spędzili noc w hotelu i kontynuowali podróż autokarem zastępczym.

NIE PRZEGAP: Niania oskarżona o ciążę z księciem dostanie fortunę! Skandal w rodzinie królewskiej!

NIE PRZEGAP: Klient ZABIŁ kasjera na stacji paliw! Motywem piwo i brak maseczki

Niemcy zapomnieli o Lewandowskim! Zostawili go na deszczu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE