Matka i córka zabiły modelkę sztuczną PUPĄ! Morderczynie aresztowane

2021-09-22 9:00

Horror w Los Angeles! Matka i córka zostały oskarżone o... zabicie pewnej 26-latki sztuczną pupą. Libby Adame i Alicia Gomez chciały szybko zarobić, więc postanowiły udawać chirurgów plastycznych i przeprowadzać operacje powiększania pośladków. Wabiły klientów niskimi cenami. Karissa Rajpaul (+26 l.) skusiła się na tę ofertę i przypłaciła to życiem.

Chciała mieć pupę wielką jak celebrytki w internecie i umarła na stole operacyjnym. A właściwie na zwykłym domowym łóżku, na którym dwie oszustki z Los Angeles postanowiły przeprowadzać nielegalne operacje powiększania pośladków. Libby Adame i Alicia Gomez z Encino chciały szybko zarobić, więc postanowiły... udawać chirurgów plastycznych. Oferowały naiwnym szalenie teraz modne operacje powiększania pośladków i kusiły klientów niskimi cenami. Tymczasem nie miały kompletnie żadnego doświadczenia ani medycznego wykształcenia. Wszystko, co posiadały, to wielkie strzykawki, medyczny silikon i narzędzia do.... uszczelniania okien. Niestety, na ich ofertę nabrała się pewna 26-letnia aspirująca modelka. Karissa Rajpaul niespełna rok temu przypłaciła to życiem.

NIE PRZEGAP: Pupa przerosła modelkę! "To efekt zdrowej diety"

NIE PRZEGAP: Wybucha wulkan gigant, ziemia pęka! Erupcja potrwa MIESIĄCAMI?

26-letnia piękność udała się do willi udającej klinikę chirurgii plastycznej i tam przeszła aż trzy zabiegi. Relacjonowała je nawet na żywo w mediach społecznościowych, co potem ułatwiło postawienie oszustkom zarzutów. Tuż po trzecim zabiegu Karissa Rajpaul zmarła. Wkrótce pseudo lekarki zostały aresztowane. Na zdjęciach z zatrzymania widać, że same były wielkimi fankami amatorskiej chirurgii plastycznej. Odpowiedzą za spowodowanie śmierci 26-latki i pracę bez licencji medycznej. Jak ujawniają policjanci, kobiety szykowały porcje silikonu medycznego używając narzędzi do uszczelniania okien. Podczas tego typu nielegalnych zabiegów nierzadko silikon miesza się z... olejem silnikowym. Taka mieszanka atakuje serce, mózg i nerki.

NIE PRZEGAP: Kolejny ślub w rodzinie królewskiej?! Książę chce poślubić BYŁĄ żonę

NIE PRZEGAP: Władze Rosji oskarżone o zabójstwo! Putin zapłaci wdowie?

Sonda
Czy poddałbyś się operacji plastycznej, gdybyś miał na nią pieniądze?

Quiz. Rasy psów. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Quiz: Co to za rasa psa?
Ćwiczenia na ładne pośladki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE