Influenser z TikToka popisywał się przed fanami i umarł. Nie zgadniesz, co zrobił

i

Autor: TikTok Influenser z TikToka popisywał się przed fanami i umarł. Nie zgadniesz, co zrobił

Śmiertelny challenge

Influenser z TikToka zapił się na śmierć na oczach fanów, bo chciał być sławny. Brał udział w "wyzwaniu". WIDEO

2023-05-30 8:05

Chciał być sławny, zdobywać kolejne lajki i zastępy internetowych fanów, a by to osiągnąć, był gotowy na wszystko. Celebryta z TikToka i Instagrama przypłacił życiem udział w idiotycznym "challengu". Wang Moufeng znany jako Sanqiange lub Brother Three Thousand został znaleziony martwy przez rodzinę 12 godzin później. Nigdy nie zgadniesz, jaką głupotę zrobił!

Influenser z TikToka popisywał się przed fanami i umarł. Nie zgadniesz, co zrobił

Influenserzy z TikToka, ich bajońskie zarobki i niezbyt ambitne dzieła często są przedmiotem drwin. Ale ten celebryta przeszedł sam siebie! Wang Moufeng z Chin znany był pod pseudonimami Sanqiange lub Brother Three Thousand. Jego specjalnością był udział w rozmaitych "challengach". Jak wiadomo, niektóre z nich są wyjątkowo niebezpieczne i głupie, a co gorsza powtarzają je zapatrzone w swoich idoli dzieci. Bywało już, że ktoś przypłacał życiem podjęcie "wyzwania" polegającego na symulowanym wieszaniu się czy stawaniu na dachu wieżowca. Tym razem Sanqiange podjął się... wypicia jak największej ilości alkoholu. Nie był to jego pierwszy raz, ale tego feralnego dnia postanowił iść na całość.

Wypił siedem butelek chińskiej wódki naraz. Po kilkunastu godzinach już nie żył

Zasada "gry" była prosta - celebryta, który dostanie mniej lajków od fanów, musi wypić na ich oczach morze alkoholu. Zdesperowany Wang Moufeng podjął wyzwanie. Podczas transmisji na żywo wychylił kolejno siedem całych butelek mocnej chińskiej wódki Baijiu, która potrafi mieć do 60 proc. czystego alkoholu. Do tego wszystko zapijał energetykami. Początkowo jako tako stał na nogach, ale dawka alkoholu okazała się śmiertelna. Po 12 godzinach od transmisji na żywo rodzina znalazła w domu martwego celebrytę.

Sonda
Masz konto na TikToku?

Quiz. Kulinarne hity PRL’u. Czy jeszcze pamiętasz kultowe przysmaki?

Pytanie 1 z 10
Lorneta z meduzą składała się z:
Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany