Johnny Depp umrze gruby i samotny? Potworna batalia z byłą żoną

i

Autor: AP Johnny Depp, Amber Heard

Johnny Depp umrze "gruby i samotny"? Potworna batalia z Amber Heard. Była agresywna?

2022-04-28 13:05

Sądowa potyczka Amber Heard (36 l.) i Johnny’ego Deppa (59 l.) nazywana już procesem dekady, trwa od dwóch tygodni. Na jaw wychodzą coraz bardziej ponure fakty ze wspólnego życia byłych małżonków. Pojawia się też coraz więcej dowodów na to, że agresorem w tym związku mogła być Heard, a ofiarą przemocy domowej Depp. Jak było naprawdę?

On żąda od niej 50 mln dolarów za zniesławienie, którego miała się dopuścić w artykule, napisanym do "Washington Post", w którym – nie wprost – sugerowała, że stosował wobec niej przemoc. Ona, w kontrze, pozywa go o 100 mln dolarów. Proces, który zaczął się 11 kwietnia w Fairfax, a który jest transmitowany w telewizji, rzuca zupełnie nowe światło na związek pary. Wcześniej, w czasie rozwodu, Heard udowadniała, że ze strony Deppa doświadczała przemocy fizycznej, a sąd to uznał, przez co reputacja i kariera słynnego aktora mocno ucierpiały. Teraz to Heard zaczyna wyrastać na agresywną i zdolną do stosowania przemocy. Dowody na to przynoszą ostatnie zeznania. Jak podaje „Mirror”, na świadka została powołana Tara Lee Roberts, która zarządzała domem Deppa na Bahamach. Opowiadała jak ona i inny pracownik posiadłości byli świadkami sytuacji, gdy Amber Heard najpierw wyzwała byłego męża, a potem dopuściła się rękoczynów. Więcej w dalszej części tekstu.

CZYTAJ TAKŻE: 63-letnia Madonna rzuciła chłopaka i poszła w tango. 28-letni tancerz już się wyprowadził [ZDJĘCIA]

Rozwód Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz

"Jako aktor jesteś skończony. Umrzesz jako gruby, samotny starzec" – wykrzykiwała Heard do Deppa. Ponadto miała go szarpać. On miał powiedzieć: "Uderzyłaś mnie puszką" i nie reagować na jej agresję fizyczną. Lee Roberts zeznała także, że gwiazdor miał na nosie ranę, którą potem mu opatrywała. Parę dni temu w sprawie zabrała głos była żona Deppa, z którą doczekał się dwójki dzieci, Vanessa Paradis. Przekonywała, że w czasie ich 14-letniego związku Johnny dał się poznać jako łagodny, opiekuńczy i hojny mężczyzna. W internecie zrodził się już także ruch #JusticeForJohnny ("sprawiedliwość dla Johnny’ego"). Sądowa batalia Heard i Deppa trwa. 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Hakiel: "Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię". Pierwszy wywiad po rozstaniu z Cichopek

Sonda
Czy wierzysz, że Johnny Depp był katem, a Amber Heard ofiarą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE