Ma 190 lat, jest biseksualny i nadal uprawia SEKS z takim samym zaangażowaniem

2022-01-26 14:57
Seks
Autor: SHUTTERSTOCK Seks

Ten żółw jest najstarszym żyjącym zwierzęciem lądowym świata, ale nadal żadnej żółwicy nie przepuści! A czasem i żółwiowi. Jonathan kończy w tym roku 190 lat, a jego opiekunowie nie mają wątpliwości - libido rekordzisty Guinnessa nie zmalało ani odrobinę od czasów, gdy był nieopierzonym stuletnim młodzikiem!

Chociaż w tym roku skończy już 190 lat, to wciąż tylko jedno mu w głowie! No, może poza ogórkami i marchewkami. Żółw Jonathan mieszka na Wyspie Świętej Heleny w południowej części Oceanu Atlantyckiego. Jest oficjalnym rekordzistą Guinnessa. Wykluł się w 1832 roku i chodził po tym świecie już za panowania królowej Wiktorii, która objęła brytyjski tron pięć lat później. 190-latek jest w świetnej formie! Chociaż niezmordowany gad już nie widzi, to pozostałe zmysły Jonathana mają się doskonale, a jego opiekunowie nie mają wątpliwości - libido rekordzisty Guinnessa nie zmalało ani odrobinę od czasów, gdy był nieopierzonym stuletnim młodzikiem! Bo chociaż ten żółw jest najstarszym żyjącym zwierzęciem lądowym świata, ale nadal żadnej żółwicy nie przepuści! A czasem i żółwiowi.

NIE PRZEGAP: Sztuczna PUPA eksplodowała mi podczas seksu! Dramat modelki

NIE PRZEGAP: Zaniósł MARTWEGO wuja na pocztę i twierdził, że żyje! Chciał pobrać emeryturę

Sonda
Czy chciałbyś żyć 190 lat?

Jonathan mieszka w zagrodzie z samicą Emmą i dwoma samcami, w tym Fredem, z którym również zdarza mu się figlować. "Zwierzęta często nie zwracają zbyt dużej uwagi na płeć" - tłumaczy opiekun żółwia dla Guinness World Records. Poprzedni rekordowo stary żółw zdechł w wieku 188 lat. Pozostaje życzyć Jonathanowi kolejnych stuleci życia i niezmiennej jurności!

NIE PRZEGAP: Tajemnicza choroba POŻERA Britney Spears! Szokujące zwierzenie gwiazdy

NIE PRZEGAP: Tak dziś wygląda 71-letnia doktor Quinn! Aż dech zapiera z wrażenia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE