Już pocieszył się po rozstaniu z J Lo! Kim jest ta blondynka?

2021-08-03 14:50
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: RMCL/Backgrid/East News

Alex Rodriguez poderwał seksowną blondynkę! Baseballista nie traci czasu po zerwaniu zaręczyn z Jennifer Lopez. Raz po raz widywany jest z ponętną gwiazdką telewizji, która nie stroni od kuszących zdjęć na Instagramie ani od skąpego bikini. Tymczasem Jennifer Lopez bawiła się na Ibizie z Benem Affleckiem. Byli kochankowie o mało nie wpadli na siebie w restauracji! Kim jest piękność, która podbiła serce kochliwego A-Roda? Musisz ją zobaczyć!

Trudno nadążyć za życiem miłosnym tych gwiazd! Alex Rodriguez i Jennifer Lopez parę miesięcy temu zerwali zaręczyny i oboje bardzo szybko znaleźli pocieszenie. Jennifer Lopez wróciła do swojego niegdysiejszego narzeczonego Bena Afflecka i niedawno razem bawili się na jachcie opływającym Ibizę. Nie szczędzili sobie czułości na luksusowej łodzi! Tymczasem na imprezową wyspę wybrał się również... Alex Rodriguez! Byli kochankowie o mało nie wpadli na siebie w restauracji, a rezewację dla J Lo i Bena Afflecka trzeba było odwołać w ostatniej chwili. Tymczasem A-Rod zapewne nie pojawiłby się w eleganckim lokalu sam. U boku baseballisty widywana jest seksowna blondynka. Jakże podobna do tej, z którą podobno zdradzał w narzeczeńskich czasach Jennifer Lopez... Kim ona jest?

NIE PRZEGAP: Księżniczka NIE WRACA do pałacu! Będzie rozwód z księciem?

NIE PRZEGAP: Sos pomidorowy, 400 złotych i basen za darmo! Trzeba zrobić jedną rzecz

Nowa ukochana Alexa Rodrigueza to Melanie Collins. 35-letnia blondynka jest sportową reporterką telewizji CBS. Dyskusje o baseballu muszą bardzo pochłaniać tych dwoje, bo widywani są razem na Ibizie i na jachcie raz po raz. Ostatnio para wybrała się na romantyczną randkę w restauracji. Piękna Melanie nie stroni od kuszących zdjęć na Instagramie ani od skąpego bikini. Zobacz, jak wygląda! Ładniejsza niż Jennifer Lopez?

NIE PRZEGAP: Skandal w rodzinie królewskiej! Mąż zdradzał księżniczkę z modelkami?!

NIE PRZEGAP: Naukowcy ujawnili czarny scenariusz. Obowiązek szczepień to mus?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE