Kanye West już ma nową modelkę! Rzucił Aniołka po paru dniach

i

Autor: Instagram/JULIANA NALÚ; Shutterstock Kanye West już ma nową modelkę! Rzucił Aniołka po paru dniach

Nowy romans gwiazdora

Kanye West rzucił Aniołka po paru DNIACH! Poderwał jeszcze jedną modelkę

2022-10-12 13:48

Trudno nadążyć za życiem miłosnym Kanye Westa (45 l.)! Raper zaledwie kilka dni wytrwał u boku Candice Swanepoel (34 l.). Aniołek Victoria's Secret już poszedł w odstawkę, a jego miejsce zajęła oczywiście następna modelka. Kim jest Juliana Nalu (24 l.), najnowsza i być może wciąż jeszcze aktualna miłość Kanye Westa?

Kanye West rzucił top modelkę po paru dniach. Raper znów zwiększa tempo zmieniania partnerek!

Leonardo DiCaprio to przy tym raperze mnich żyjący w ścisłej ascezie! Kanye West po rozwodzie z Kim Kardashian nie zamierza się ustatkować - wręcz przeciwnie, tylko zwiększa tempo zmieniania kolejnych modelek u swojego boku. Od rozwodu minęło zaledwie pół roku, a on przez ten czas zdążył już randkować z Iriną Shayk, niejaką Monicą Corgan, reklamującą kostiumy kąpielowe na Instagramie, Chaney Jones, zresztą sobowtórką byłej żony, a także z aktorką Julią Fox. Kilka dni temu informowano o tym, że Kanye West zauroczył się sławną południowoafrykańską modelką Candice Swanepoel (34 l.). Aniołek Victoria's Secret reklamował nawet okulary zaprojektowane przez Kanye. Ale teraz okazuje się, że boska Candice to dla Westa już zamierzchła przeszłość! Jak ujawnia "Page Six", teraz amerykański gwiazdor spotyka się z Julianą Nalu (24 l.).

Kim jest Juliana Nalu? Modelka została nową dziewczyną Kanye Westa!

Kim jest najnowsza miłość Kanye Westa? To oczywiście również modelka, tym razem pochodząca z Brazylii. Kanye zabrał ją na randkę do ekskluzywnej restauracji, a potem Nalu zamieściła na Twitterze zdjęcie z tego wyjścia, okraszając wpis wymownym serduszkiem... Mało tego, zdążyła już zapozować do zdjęć w takt dwóch piosenek Kanye Westa, “I Wonder” i “Devil in a New Dress”. Tymczasem Kim Kardashian nadal z nikim się nie spotyka. Niedawno rozstała się z komikiem Petem Davidsonem (29 l.). Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku, rozwiedli się w marcu 2022 roku. Mają dwie córki North (9 l.), Chicago (4 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (3 l.) i Saint (6 l.). Nie każdy pamięta, że przed małżeństwem z Kanye Kim miała już dwóch mężów. W latach 2000-2004 była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa (52 l.), a w latach 2011-2013 amerykańskiego koszykarza Krisa Humphriesa (37 l.).

Sonda
Co o nim myślisz?

QUIZ. Kultowe piosenki. Kto to zaśpiewał?

Pytanie 1 z 10
"Szampan wylewa się, toast mogę wznieść, a ten gość mówi coś..."
Kanye West olewa showbusiness | ESKA XD - Hotplota #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany