Królowa Elżbieta II

i

Autor: AP Królowa Elżbieta II

Królowa brytyjska uwielbia fast food! Nigdy nie zgadniesz, czym się zajada

2022-01-15 6:20

Nieprawdopodobne! Królowa Elżbieta II (96 l.) ma pewną kulinarną słabość, o którą doprawdy nikt by jej nie podejrzewał. Okazało się, że brytyjska monarchini nie gardzi bynajmniej fast foodem. Wszystko ujawnił były kucharz brytyjskiej rodziny królewskiej w wywiadzie dla "The Sun". Co podjada ukradkiem królowa? Musisz to przeczytać!

Co jada królowa Elżbieta II (96 l.)? Z pewnością wszyscy wyobrażają sobie, że brytyjska monarchini od świtu do nocy raczy się jedynie kawiorem, truflami i najprzedniejszym szampanem. Jednak jest pewna bardzo prosta potrawa, której królowa nie potrafi sobie odmówić! Chociaż zdawałoby się, że jest ona dobra raczej dla ludu, monarchini bynajmniej nią nie gardzi! Co to takiego? Wszystko ujawnił były kucharz brytyjskiej rodziny królewskiej w wywiadzie dla "The Sun". Darren McGrady latami dbał o przygotowywanie najwykwintniejszych potraw w Pałacu Buckingham czy w Balmoral i dobrze wie, jakie upodobania kulinarne mają członkowie klanu rządzącego Wielką Brytanią. Co podjada ukradkiem królowa? Chodzi o... hamburgery!

NIE PRZEGAP: Księżna Kate nie wytrzymała! Wiadomo, co naprawdę myśli o Meghan Markle

NIE PRZEGAP: Królowa chodzi z TORBĄ MĄKI na głowie! Szok w rodzinie królewskiej

Sonda
Jak często jesz fastfoody? Pizza, hamburgery, frytki?

Tak, hamburgery! To wprost nie do wiary. Jednak uwaga - nie są to zestawy z barów fast food przemycane do komnat, a specjalnie przyrządzane frykasy. "To zawsze mnie zdumiewało w Balmoral - robiliśmy własne burgery. Najpierw trzeba było zastrzelić sarnę, a potem robiliśmy burgery z dziczyzny" - ujawnia Darren McGrady. Jak dodaje, królewskie burgery nigdy nie zawierały bułek. Monarchini jadła sam tylko kotlet, bez okalającego go zazwyczaj pieczywa.

NIE PRZEGAP: Księżna Kate jest nieszczęśliwa w pałacu?! Wiemy, o co może chodzić...

NIE PRZEGAP: Wielka wyprowadzka Meghan Markle i księcia! Mają dość Ameryki?!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE