Królowa Elżbieta II zaskoczyła świat! Chodzi o dziecko w rodzinie królewskiej

2021-06-08 6:28 Zofia Dąbrowska
Królowa Elżbieta II
Autor: BEN STANSALL/AFP/East News

Elżbieta II podjęła zaskakującą decyzję! Tuż po narodzinach prawnuczki, którą nazwano na cześć królowej brytyjskiej, w rodzinie królewskiej może wiele się zmienić. A to za sprawą niezwykłego gestu Elżbiety II. Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego nazywa się Lilibet Diana. Pierwsze imię dziewczynki to hołd złożony królowej. "Lilibet" to czułe przezwisko, jakim określali ją rodzina i książę Filip. Taki wybór imion określany jest przez komentatorów życia brytyjskiej rodziny królewskiej jako "gałązka oliwna" rzucona pałacowi. Reakcja królowej brytyjskiej zdumiała poddanych.

Lilibet Diana - tak nazywa się nowa prawnuczka królowej brytyjskiej. Imiona wybrali dla swojej urodzonej w piątek córki Meghan Markle i książę Harry. Pierwsze imię dziewczynki to hołd złożony królowej. "Lilibet" to czułe przezwisko, jakim określali ją rodzina i książę Filip. Taki wybór imion określany jest przez komentatorów życia brytyjskiej rodziny królewskiej jako "gałązka oliwna" rzucona pałacowi po tym, jak Meghan Markle i książę Harry w wywiadach oskarżyli brytyjską rodzinę królewską m.in. o rasizm, a Elżbietę II Harry pośrednio oskarżył o bycie złą matką dla księcia Karola. Co na to królowa brytyjska? Podjęła ważną decyzję!

NIE PRZEGAP: Księżna Kate skomentowała narodziny córki Meghan! Te słowa mogą zaskoczyć

Jak informuje "Daily Mail", królowa brytyjska postanowiła osobiście rozmówić się z narowistym księciem. Kiedy Harry 1 lipca przyleci do Wielkiej Brytanii, by wziąć udział w odsłonięciu pomnika księżnej Diany, będzie miał do załatwienia jeszcze jedną sprawę. Bowiem Elżbieta II zaprosiła go na prywatny lunch do pałacowych komnat! Odczytywane jest to jako gest pojednawczy i pozytywna odpowiedź na uhonorowanie drugiego dziecka imieniem "Lilibet". Czy po tym obiedzie relacje w brytyjskiej rodzinie królewskiej wreszcie się poprawią? A może królowa po prostu chce udzielić księciu Harry'emu reprymendy? Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń!

NIE PRZEGAP: Córka Meghan Markle i księcia nie będzie księżniczką ale może być królową!

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze