Książę Harry przestanie być księciem?! Ekspert nie ma wątpliwości

i

Autor: AP/Peter Dejong Książę Harry przestanie być księciem?! Ekspert nie ma wątpliwości

Rodzina królewska

Książę Harry przestanie być księciem?! Wraz z Meghan Markle zostali wezwani do oddania tytułu

2023-03-06 12:20

Książę Harry udziela kolejnych wywiadów na temat trudów życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a wszelacy komentatorzy i analitycy pałacowego życia dorzucają do tego swoje trzy grosze. Po ostatnich rewelacjach księcia nasiliły się wezwania do tego, by wraz z Meghan Markle oddali swoje książęce tytuły!

Książę Harry i Meghan Markle oddadzą tytuły księcia i księżnej? Zostali wezwani do uczynienia tego z własnej woli!

Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli publicznie wiele nieprzyjemnych rzeczy o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zaczęli od oskarżeń o rasizm, a potem napięcie tylko rosło. Harry ujawnił między innymi, jak wraz z Williamem błagali Karola, by nie żenił się z Camillą oraz opowiedział o bójce z bratem, podczas której William miał rzucić nim o ziemię. Mimo lawiny krytyki Harry nie zraża się niczym i kontynuuje podróż po mediach. Ostatnio w wywiadzie udzielonym dr Gaborowi Mate zasugerował wyraźnie, że rodzina królewska jest "skomplikowana i dysfunkcyjna" oraz że czuje się od niej coraz bardziej daleki. Wychwalał też marihuanę i psychodeliki jako lekarstwa na problemy z psychiką. Po ostatnich rewelacjach księcia nasiliły się wezwania do tego, by wraz z Meghan Markle oddali swoje książęce tytuły!

"To interesujące, jak Harry i Meghan kontynuują używanie swoich książęcych tytułów mimo skarg"

"To interesujące, jak Harry i Meghan kontynuują używanie swoich książęcych tytułów mimo skarg, że życie w rodzinie królewskiej było dla nich ciężarem. Jeśli tak było, to powinien przestać reklamować się tymi powiązaniami, co robi poprzez używanie tytułów księcia i księżnej" - grzmi amerykańska dziennikarka Kinsey Lea Schofield w swoim podcaście, co cytuje "Daily Star". Póki co jednak nic nie słychać o tym, by uciekinierzy z rodziny królewskiej zamierzali rezygnować z przedstawiania się jako "książę Harry" czy "księżna Sussexu".

Sonda
Czy uważasz, że książę Harry się kompromituje?

Czy ten władca był królem Polski? Przy 7 pytaniu przetrzesz oczy ze zdumienia!

Pytanie 1 z 10
Czy Mieszko I był królem Polski?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają