Książę Harry

i

Autor: Shutterstock, AP Książę Harry

Rodzina królewska

Książę Harry wychwala narkotyki w wywiadzie! "To mi naprawdę pomogło"

2023-03-06 9:20

Książę Harry znowu wywołał skandal! Tym razem maż Meghan Markle podczas wywiadu udzielanego na żywo zaczął wychwalać... środki odurzające. Uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej stwierdził, że dwa spośród skosztowanych wielokrotnie narkotyków pomogły mu w problemach związanych ze zdrowiem psychicznym i traumą po stracie matki. Przesadził?

Książę Harry zachwala w wywiadzie marihuanę i psychodeliki! "To mi naprawdę pomogło"

Książę Harry i Meghan Markle to jedne z najczęściej krytykowanych sławnych postaci współczesnego świata. Jednak przynajmniej Harry nie zamierza zwalniać tempa i zaprzestawać wygłaszania kontrowersyjnych opinii w mediach i kolejnych publikacjach. Tym razem uciekinier z brytyjskiej rodziny królewskiej wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi na temat zdrowia psychicznego w towarzystwie lekarza specjalizującego się w dziecięcej traumie. Co powiedział książę Harry w rozmowie z dr Gabor Mate? Zaczął opowiadać o tym, jaki wpływ na poradzenie sobie z traumą po utracie matki i z kłopotami psychicznymi miały w jego przypadku... środku odurzające. Okazało się, że dwa z nich Harry szczerze zachwala! Najpierw książę Harry powiedział, który narkotyk nie miał na niego dobrego wpływu. Była to kokaina. "To nic mi nie dało. To było bardziej związane z życiem towarzyskim. Dawała mi poczucie przynależności i pewności. Sprawiała, e czułem się inaczej i właściwie o to właśnie chodziło". Potem Harry przeszedł do marihuany.

Książę Harry przyznał, że wielokrotnie zażywał ayahuascę. "Zacząłem zdawać sobie sprawę, jakie to dla mnie dobre"

"Marihuana jest inna i ona naprawdę mi pomogła" - stwierdził książę. Jako lek na kłopoty z psychiką zalecił także psychodeliki, w tym ayahuascę, wywar używany podczas religijnych rytuałów w Ameryce Południowej i czasem stosowany także przez ciekawskich przybyszów z Zachodu. "To było jak czyszczenie przedniej szyby, usuwanie z życia filtrów jak na Instagramie, tych warstw. Usunąłem to wszystko i doznałem poczucia relaksu, uwolnienia, komfortu, lekkości, którą udało mi się utrzymać przez pewien czas. Zacząłem to robić rekreacyjnie, a potem zacząłem zdawać sobie sprawę, jakie to dla mnie dobre, powiedziałbym, że jest to jedna z podstawowych części mojego życia, która mnie zmieniła i pomogła mi uporać się z traumami i bólami z przeszłości" - mówił szczerze książę Harry.

Sonda
Czy uważasz, że książę Harry się kompromituje?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany