Harry, Meghan

i

Autor: AP Harry, Meghan

Rodzina królewska

Książę Harry w sekrecie wyjedzie do Wielkiej Brytanii?! "Meghan Markle zostaje"

2023-02-05 20:34

Zdumiewające nowe plotki prosto z brytyjskiej rodziny królewskiej! Media na Wyspach dotarły do zaskakujących przecieków z pałacu. Chodzi o Meghan Markle i księcia Harry'ego. Otóż podobno szykowana jest tajna operacja przemycenia księcia do Wielkiej Brytanii, jednak Meghan Markle zostanie w Stanach Zjednoczonych. Co się stało?

Książę Harry w sekrecie wróci do Wielkiej Brytanii? Meghan Markle zostaje z dziećmi w Ameryce

Meghan Markle i książę Harry są w stanie otwartej wojny z resztą rodziny królewskiej. Publikacja sensacyjnej autobiografii Harry'ego "Spare" oraz programu dla Netflixa o kulisach ucieczki z pałacu dla wielu komentatorów oznaczają, że ksiażęta Sussex spalili za sobą mosty. Jednak niektóre zaskakujące doniesienia, na przykład opublikowane przez "Telegraph", mówiły o możliwości rychłego powrotu książęcej pary do Wielkiej Brytanii. Teraz z kolei mówi się o powrocie... samotnego Harry'ego. O co chodzi? O sprawie napisał "Daily Mail". Otóż podobno szykowana jest tajna operacja przemycenia księcia do Wielkiej Brytanii, jednak Meghan Markle zostanie w Stanach Zjednoczonych. Książę ma przebywać w Londynie dwie doby i uczestniczyć bez żony w wiosennej ceremonii koronacji króla Karola III. Meghan w tym czasie ma zostać z dziećmi i obchodzić z Archiem jego czwarte urodziny.

Koronacja króla Karola III odbędzie się 6 maja 2023 roku. W tym samym dniu przypadają urodziny Archiego

Niedawno "Daily Telegraph" podał, że król Karol III mimo wszystko zaprosi Harry'ego i Meghan Markle na swoją koronację. Została ona zaplanowana po śmierci królowej Elżbiety II na 6 maja 2023 roku. Oficjalnie pałac nie zamierza w żaden sposób odpowiadać na zarzuty postawione mu w serialu Netflixa ani w autobiografii, ponieważ nie byłoby to godne monarchii. Co ciekawe, koronację zaplanowano na dzień, w którym przypadają czwarte urodziny Archiego, starszego dziecka uciekinierów z rodziny królewskiej. "Buckingham Palace ma przyjemność poinformować, że koronacja Jego Wysokości Króla odbędzie się w sobotę, 6 maja 2023 roku. Ceremonia koronacyjna odbędzie się w Opactwie Westminsterskim w Londynie, mszę będzie koncelebrował Arcybiskup Canterbury - głosiło oficjalne oświadczenie Pałacu Buckingham.

Sonda
Trzymasz stronę Harry'ego w wojnie z rodziną królewską?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany