Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Internauci zauważyli znak

2021-06-20 6:00
Księżna Kate w 2011 roku
Autor: PHOTOSHOT/REPORTER Księżna Kate w 2011 roku

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka?! Takie plotki zaczynają nieść się po Wielkiej Brytanii, a Pałac Buckingham na razie niczego nie komentuje. Pogłoski pojawiły się po opublikowaniu zdjęć brytyjskiej księżnej Kate z oficjalnej wizyty w Wolverhampton. Internauci zauważyli jeden szczegół, który bardzo dał im do myślenia! Księżna Kate i książę William mają już trójkę dzieci: ośmioletniego George'a, sześcioletniej Charlotte i trzyletniego Louisa. Czy księżna Kate znowu jest w ciąży?

Księżna Kate dała fanom brytyjskiej rodziny królewskiej powody do domysłów! Po Wielkiej Brytanii zaczynają nieść się plotki o tym, że małżonka księcia Williama jest w czwartej ciąży! Podobno księżna Kate marzy o drugiej córeczce i dlatego zdecydowała się na jeszcze jedno dziecko. Do pogłlosek odniósł się portal New Idea, a cytowani przez dziennikarzy eksperci do spraw rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że księżna Kate zdecydowanie nie wyklucza czwartej ciąży i to nader prawdopodobne, iż się na nią naprawdę zdecydowała."Jestem przekonana, że Kate chciałaby mieć więcej dzieci" - mówi Penny Junior dla "New Idea". Co wywołało plotki o czwartej ciąży księżnej Kate?

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i książę Harry stracą 90 milionów?! Nie wywiązali się z umowy

Pogłoski pojawiły się po opublikowaniu zdjęć brytyjskiej księżnej Kate z oficjalnej wizyty w Wolverhampton. Internauci zauważyli jeden szczegół, który bardzo dał im do myślenia! Księżna Kate na niektórych zdjęciach w charakterystyczny sposób trzyma się za brzuch. Niektórzy nawet uważają, że już się on zaokrągla! Księżna Kate i książę William mają już trójkę dzieci: ośmioletniego George'a, sześcioletniej Charlotte i trzyletniego Louisa.

NIE PRZEGAP: Książę Harry wróci do Anglii SAM! Chodzi o księżną Dianę i Meghan Markle

Książę Filip nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze