Królowa Elżbieta II, księżniczna Charlotte

i

Autor: Shutterstock, AP Królowa Elżbieta II, księżniczna Charlotte

Śmierć królowej Elżbiety II

Księżniczka Charlotte uderzająco podobna do Elżbiety II! Skóra zdjęta z prababci

2022-09-18 11:06

Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama, jest uderzająco podobna do królowej Elżbiety II, swojej prababci. Zauważono to już dawno temu, a po śmierci królowej brytyjskiej mnożą się porównania kolejnych zdjęć księżniczki Charlotte i królowej Elżbiety II z czasów dzieciństwa. Zobacz, jak niesamowite jest to rodzinne podobieństwo, jak geny Windsorów dały o sobie znać trzy pokolenia później. Siedmioletnia księżniczka jest też podobna z charakteru do zmarłej królowej. Czy Charlotte sama będzie kiedyś królową?

Księżniczka Charlotte uderzająco podobna do Elżbiety II. To skóra zdjęta z prababci

Księżniczka Charlotte to jedyna córka księżnej Kate i księcia Williama. Dziewczynka ma już siedem lat i bardzo ostatnio wyrosła, co zauważono już na nagraniu z życzeniami dla żeńskiej drużyny piłkarskiej, jakie w sierpniu zamieścił w internecie William. Jednak chociaż księżniczka Charlotte, jak każde dziecko, zmienia się w oczach, to jedno pozostaje niezmienne - otóż córka księżnej Kate i księcia Williama jest niesamowicie fizycznie podobna do Elżbiety II! Zauważono to już dawno temu, a po śmierci królowej brytyjskiej mnożą się porównania kolejnych zdjęć księżniczki Charlotte i Elżbiety II. To rodzinne podobieństwo było uderzające od wczesnych lat życia Charlotte. Jako małe dzieci ona i Elżbieta II miały niezwykle podobne twarze. Teraz widać także, że mimika księżniczki przypomina tę, jaką miała ukochana przez Brytyjczyków królowa. Nic dziwnego, że widok córki Kate wyjątkowo wzrusza teraz poddanych brytyjskich... 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znów groźna sytuacja przy trumnie Elżbiety II! "Upadli na ziemię na oczach wszystkich". WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle walczyła o tytuły książęce po śmierci Elżbiety II?! "Byli natarczywi"

Sonda
Pamiętasz wizytę królowej Elżbiety II w Polsce?

Księżniczka Charlotte jest trzecia w kolejce do tronu brytyjskiego

Czy Charlotte będzie kiedyś królową? Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku. Zajmuje trzecie miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu, po ojcu Williamie i starszym bracie. To jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate, którzy mają także dwóch synów, 9-letniego George'a i 4-letniego Louisa.

Charlotte jest podobna do Elżbiety II także z charakteru

Czy odziedziczyła po królowej cechy charakteru? Już teraz widać, że Charlotte jest obowiązkowa - jak prababcia - i wie, jak się zachować. Gdy młodszy brat, książę Louise, zaczął marudzić i histeryzować podczas publicznego wystąpienia, ukryła twarz w dłoniach, jakby była znacznie starsza niż w rzeczywistości i chciała go zganić. Jest pewna siebie, śmiała i ma wyczucie stylu - to kolejne cechy, które łączą ją z prababcią. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojna na Ukrainie skończy się w 2022 roku?! Podano prawdopodobieństwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wołodymyr Zełenski miał wypadek samochodowy! Wiadomo, w jakim stanie jest prezydent Ukrainy

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii
Nasi Partnerzy polecają