Kylie Jenner przez przypadek pokazała się bez makijażu. Fani w szoku! Zupełnie inna osoba

i

Autor: instagram

Powala urodą?

Kylie Jenner bez makijażu. Wdzięczy się do kamery, fani w szoku! "Jaka ładna"

2023-01-04 11:09

Magnatka branży kosmetycznej, milionerka, członkini najbardziej znanego celebryckiego rodu na świecie, słynie z tego, że zawsze i wszędzie pokazuje się umalowana jak na imprezę. Tym razem jednak Kylie Jenner (25 l.) postanowiła zaprezentować się w wersji niemal naturalnej. Jej fani wpadli w zachwyt. "Jaka ładna, naturalna". Czy na pewno?

Kylie Jenner, siostra sławnych Kardashianek i matka dwójki dzieci, ostatnie dni spędziła w uwielbianym przez gwiazdy kurorcie narciarskim Aspen. To właśnie tam przywitała Nowy Rok, brawurowo szusowała na nartach i wygrzewała się w słońcu z siostrą Kendall i przyjaciółkami. Znana z zawsze nienagannego makijażu właścicielka wartej krocie marki kosmetycznej, zaszokowała swoich fanów, dzieląc się z nimi krótkim nagraniem, na którym pokazuje bardzo naturalną wersję siebie. 

Kylie Jenner bez makijażu? Fani w szoku

Jej obserwatorzy orzekli zgodnie, że Kylie tym razem nie ma na twarzy makijażu. "Jejku, jaka ładna, szok!", "Od razu lepiej, po co nakładać na siebie tyle", "Zupełnie inna twarz" - pisali. Wielu jednak zwróciło uwagę, że Jenner nie jest taka naturalna jak mogłoby się wydawać, bo swego czasu sporo zmieniła w swojej twarzy. "Usta zaraz pękną od wypełniacza", "25-letnia dziewczyna po zabiegach. Po co?". 

Kylie Jenner - matka, siostra i milionerka

Kylie Jenner wychowuje dwoje dzieci: niemal 5-letnią Stormi oraz rocznego Wolfa Webstera. Oboje są owocem burzliwego związku Jenner z raperem Travisem Scottem. 25-latka jest córką Kris Jenner i ma dziewięcioro rodzeństwa, między innymi siostry: Kendal Jenner oraz Kim, Khloe oraz Kourtney Kardashian. Jej majątek szacuje się na niecały miliard dolarów.

Sonda
Malujesz się na co dzień?
Rutyna makijażowa Kylie Jenner! Jak malują się gwiazdy?
Nasi Partnerzy polecają