Lekarz zgwałcił pacjentkę podczas cesarskiego cięcia! Zrobił to trzydziestu kobietom?

i

Autor: Facebook Lekarz zgwałcił pacjentkę podczas cesarskiego cięcia! Zrobił to trzydziestu kobietom?

Lekarz zgwałcił pacjentkę podczas cesarskiego cięcia! Zrobił to trzydziestu kobietom?

2022-07-17 8:40

Szokujące aresztowanie w Brazylii! Za kratki trafił szanowany lekarz anestezjolog ze szpitala w Sao Joao de Meriti pod Rio de Janeiro. Giovanni Quintella Bezerra zgwałcił na sali operacyjnej pacjentkę, która była w trakcie cesarskiego cięcia. Prawdopodobnie ofiar zboczonego doktora jest znacznie więcej. Wpadł, bo ktoś go sfilmował, jak wkłada penisa do ust nieprzytomnej kobiety w trakcie porodu...

Lekarz zgwałcił pacjentkę podczas cesarskiego cięcia. Szokujący film z porodówki

Aż trudno uwierzyć w to, co stało się w biały dzień, pośrodku sali porodowej w Brazylii. Jednak wszystko zostało uwiecznione ukrytą kamerą, a zboczeniec, który dopuścił się tych czynów, trafił dzięki temu za kratki i dowody przeciwko niemu są coraz mocniejsze. Co się stało? Szanowany lekarz anestezjolog ze szpitala w Sao Joao de Meriti pod Rio de Janeiro zgwałcił na sali operacyjnej pacjentkę, która była w trakcie cesarskiego cięcia. Prawdopodobnie ofiar zboczonego doktora Giovanniego Quintella Bezerra jest znacznie więcej. Gwałciciel wpadł, bo ktoś go sfilmował, jak wkłada penisa do ust nieprzytomnej kobiety będącej w trakcie porodu poprzez cesarskie cięcie. Na filmie widać, że tuż obok stoją inni ludzie, inni lekarze. Są tak skupieni, że nic nie widzą? A może nie chcą widzieć? Ktoś musiał jednak coś zauważyć i przerwać milczenie, skoro powstało to nagranie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wkręcał narzeczoną, że się powiesił. Niechcący zrobił to naprawdę! Oglądali horror

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ojciec najbogatszego człowieka ma dzieci z CÓRKĄ! 76-latek się przyznał

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?

Anestezjolog z Brazylii aresztowany. Zgłaszają się kolejne pokrzywdzone matki

Teraz ruszyło śledztwo i na policję zgłasza się coraz więcej kobiet, które zboczony anestezjolog znieczulał w trakcie porodów. Wszystko wskazuje na to, że składają zeznania obciążające mężczyznę. Czy były całkowicie nieprzytomne? Niekoniecznie, możliwe, że tylko unieruchomione i odurzone, bo podczas cesarskiego cięcia zazwyczaj nie usypia się kobiety całkowicie. Liczbę ofiar Giovanniego Quintella Bezerra szacuje się teraz na około trzydzieści osób. Sprawa jest rozwojowa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: To on zgwałcił i zapłodnił 10-latkę! Ujawniono twarz pedofila

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dziecko porzucone w przedszkolu! Nikt go nie odebrał, szokujący powód

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Ledwie 1 na 100 odpowie dobrze na wszystko!

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstał Facebook?
Maja Staśko o GWAŁTACH na UKRAINKACH "Kobiety są torturowane!"
Nasi Partnerzy polecają