Lekarze leczyli go zdalnie. 26-latek nie żyje, rodzice oskarżają!

2021-10-18 12:00

Student z Wielkiej Brytanii umarł, bo lekarze badali go przez telefon! Rodzice Davida Nasha (+26 l.) oskarżają medyków o zaniedbania. Uważają, że gdyby lekarz zbadał go osobiście, a nie poprzez konsultacje zdalne, ich syn nadal by żył. David Nash zmarł w listopadzie ubiegłego roku po zapaleniu tak zwanego wyrostka sutkowatego.

"Szkoda, że nie miał Covid-19" - mówi gorzko ojciec Davida Nasha (+26 l.). Brytyjczyk zmarł w listopadzie ubiegłego roku po zapaleniu tak zwanego wyrostka sutkowatego, które spowodowało ropień mózgu. "Wesoły i charyzmatyczny" student prawa zachorował, kiedy szalała pandemia koronawirusa i w Wielkiej Brytanii, podobnie jak w Polsce, służba zdrowia była skupiona na walce z Covid-19. Inne schorzenia zeszły na dalszy plan. Jak uważają dziś rodzice Davida Nasha, to doprowadziło do tragedii. Mężczyzna czuł się źle, miał zawroty i bóle głowy. Czterokrotnie kontaktował się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu, ale zdalnie. Jego schorzenia były bagatelizowane, uznawano je za problemy dentystyczne lub zapalenie ucha. W końcu mężczyzna trafił na oddział ratunkowy, zasłabł i uderzył się w głowę. Okazało się, że ma zapalenie wyrostka sutkowatego, które spowodowało ropień mózgu.

NIE PRZEGAP: Zmiana czasu na zimowy 2021. To koniec zmiany czasu?

NIE PRZEGAP: Księżniczka szczerze o swoim małżeństwie! Zakochała się w BARMANIE!

Sonda
Czy miałeś kłopoty z dostępem do służby zdrowia podczas pandemii?

Mężczyzna zmarł po dwóch dniach. Dziś rodzice 26-latka zatrudnili niezależnego neurologa. Ma pomóc im walczyć o uznanie winy lekarzy, którzy uznali, iż konsultacja osobista nie jest konieczna i nie rozpoznali właściwie objawów pacjenta. - Zapalenie wyrostka sutkowatego można łatwo wyleczyć nowoczesnymi antybiotykami i nigdy nie powinno dojść do etapu, w którym spowodowało powikłanie ropnia mózgu - mówi ojciec zmarłego mężczyzny w rozmowie z AP.  

NIE PRZEGAP: Córka Demi Moore NAGO! Zobacz szokujące wideo ze Scout Willis

NIE PRZEGAP: Chiny wystrzeliły pocisk! Może przenosić broń jądrową. USA zostały w tyle?

Powracający guz mózgu! Ratownik medyczny walczy o życie. Rodzina nie ma pieniędzy na leczenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE