Ma 22 dzieci, w ciąży była przez 16 lat. Teraz opowiada, ile wyda na święta. Będziesz w szoku!

2021-11-30 14:45
Ma 22 dzieci, w ciąży była przez 16 lat. Teraz opowiada, ile wyda na święta. Kwota szokuje
Autor: YOUTUBE.COM/SCREEN Sue Radford ma największą rodzinę w Wielkiej Brytanii

Sue Radford to chyba najbardziej znana matka w Wielkiej Brytanii. Razem z mężem doczekała się 22 dzieci, a cała rodzina mieszka w ogromnym domu z 10 sypialniami. Radfordowie przyznali, że tygodniowo zjadają 80 jogurtów i zużywają trzy tubki pasty do zębów oraz 24 rolki papieru toaletowego. Teraz zdradzają, jak w praktyce wyglądają i ile kosztują ich święta.

16 lat - w sumie przez tyle czasu Sue Radford (50 l.) była w ciąży ze swoją 22 dzieci. Chris, najstarszy potomek jej i jej męża Noela (50 l.) ma 32 lata, najmłodsza natomiast jest roczna Heidi. Radfordowie mieszkają w w Morecambe w hrabstwie Lancashire, a zajmują tam wielki, wiktoriański dom z dziesięcioma sypialniami, który kiedyś służył jako dom opieki. Jak donosi "Daily Mail", to największa rodzina w Wielkiej Brytanii, która prócz rekordowej liczby dzieci, szczyci się także tym, że, aby je utrzymać, nie korzysta ze wsparcia finansowego państwa. Z czego więc żyje? Sue Radford twierdzi, że ich źródłem utrzymania jest ich cukiernia "The Radford Pie". Dodaje jednak, że domowy budżet zasilają także sporadyczne współprace z różnymi markami, dzięki którym rodzina zarabia w mediach społecznościowych. A jak wygląda ich codzienne życie oraz przygotowania do świąt?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Wow! 55-letnia Salma Hayek podbija internet gorącym zdjęciem. Wygląda obłędnie!

NIE PRZEGAP! Rita Ora, Cher, Grimes w ekskluzywnym kalendarzu Pirelli 2022. Nie zgadniesz, kto robił zdjęcia!

Jak odpowiadać na trudne pytania dzieci?

Tylko w ciągu jednego tygodnia rodzina Radfordów jest w stanie zjeść 80 kubków jogurtu i zużyć trzy tubki pasty do zębów i 24 rolki papieru toaletowego. Tygodniowo na jedzenie wydają około 400 funtów (prawie 2,2 tys. zł), a na prezenty świąteczne dla dzieci co roku rezerwują około 5 tys. funtów (27,5 tys. zł). Żeby zapakować wszystkie podarunki, potrzebują 70 rolek ozdobnego papieru, a żeby wykarmić całą rodzinę w czasie świątecznego obiadu przygotowują 10 kg indyka, 7 kg ziemniaków i 50 puddingów Yorkshire, czyli tradycyjnych brytyjskich deserów. A Wy jak planujecie tegoroczne święta?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Znana piosenkarka aresztowana na lotnisku w Amsterdamie. "Była agresywna i pijana"

Sonda
Kupujesz już świąteczne prezenty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE