Rita Ora, Cher, Grimes w ekskluzywnym kalendarzu Pirelli 2022. Nie zgadniesz, kto robił zdjęcia!

2021-11-30 10:52
Rita Ora, Cher, Grimes w ekskluzywnym kalendarzu Pirelli 2022. Nie zgadniesz, kto robił zdjęcia!
Autor: EAST NEWS Gwiazdy w kalendarzu Pirelli 2022

Kalendarz Pirelli na 2022 rok jest pierwszym w swojej historii, całkowicie poświęconym "dźwiękom". Bo nie dość, że pozują do niego sami muzycy, a kalendarz ma wygląd kolekcjonerskiego wydania płyty winylowej, to za zdjęcia do najnowszej edycji odpowiada nikt inny, jak Bryan Adams, muzyk, który od wielu lat spełnia się także jako fotograf.

Temat przyszłorocznego, najsłynniejszego na świecie kalendarza brzmi "On the Road", czyli "W drodze". 48. wydanie jest wyjątkowe pod każdym względem. Jak czytamy na stronie Pirelli, cała koncepcja artystyczna to od początku do końca pomysł Bryana Adamsa. Artysta postanowił zabrać odbiorców w "dramatyczną wizualną podróż przez dzień z życia koncertującego muzyka", a każdy miesiąc to także inna pora doby. W styczniu zaczynamy o świcie "od nastrojowych ujęć martwej natury i elewacji legendarnego hollywoodzkiego hotelu Chateau Marmont, w którym sfotografowano kilka gwiazd", w grudniu kończymy o 4.12 nad ranem razem z Bryanem Adamsem, który jako pierwszy z autorów zdjęć do kalendarza Pirelli jest też jednym z jego bohaterów. A kogo jeszcze można ujrzeć na klimatycznych zdjęciach? Między innymi Ritę Orę, Iggy'ego Popa, Cher, Jennifer Hudson i Grimes.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znana piosenkarka aresztowana na lotnisku w Amsterdamie. "Była agresywna i pijana"

Kalendarz "SuperMANki 2021"

Adams jako autor zdjęć dołącza tym samym do wybitnego grona fotografów najbardziej znanego kalendarza na świecie, wśród których znajdują się Annie Leibovitz i Helmut Newton. Co ciekawe, muzyk miał tylko trzy dni na realizację zdjęć. Tak naprawdę jednak 9 z 10 gwiazd, biorących udział w sesji, zostało sfotografowanych w dwa dni.

CZYTAJ TAKŻE: Kate Middleton ofiarą przemocy domowej? Zdjęcia posiniaczonej księżnej zszokowały Brytyjczyków!

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE