Madonna UWODZI sławną piosenkarkę! Zaproponowała jej pocałunek

2022-01-28 9:25
Madonna i Britney Spears
Autor: EAST NEWS Madonna i Britney Spears

Czyżby Madonna miała już dość mężczyzn?! 64-letnia królowa popu ujawniła swoje najgorętsze pragnienia. Jak się okazuje, Madonna marzy o pocałowaniu pewnej bardzo znanej piosenkarki. Zaproponowała jej właśnie i pocałunki, i wspólną trasę koncertową. Co na to 28-letni kochanek gwiazdy? Kogo uwodzi Madonna?!

Sensacyjne wyznanie Madonny! 64-letnia królowa popu poczyniła je podczas wywiadu transmitowanego na żywo na jej koncie na Instagramie. Madonna została zapytana o to, czy chętnie ruszyłaby jeszcze w trasę koncertową. "Tak, jasne, trzeba zachować młodość!" - zawołała wesoło gwiazda, a po chwili zaszokowała cały świat. Jak się okazuje, Madonna marzy o pocałowaniu pewnej bardzo znanej piosenkarki. Czyżby królowa popu miała już dość mężczyzn?! "Na przykład ja i Britney, dlaczego nie? Yeah, ona na pewno by się zgodziła, to byłoby naprawdę cool. Mogłybyśmy odtworzyć oryginał. Pocałunek. Tak, pocałunek, yeah!" - rozochociła się Madonna. Chodzi o słynne wydarzenie, do jakiego doszło podczas wspólnego koncertu Madonny i Britney Spears w 2003 roku.

NIE PRZEGAP: Oto tajna broń Putina! Uszminkowane żołnierki i wybory MISS armii

NIE PRZEGAP: Wojna księżnej Kate z księciem Williamem! Wszystko przez Harry'ego

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć pocałunek Madonny z Britney jeszcze raz?

Panie śpiewały razem na scenie podczas rozdania nagród MTV i w pewnym momencie złączyły usta w namiętnym pocałunku... Czyżby po niemal 20 latach królowa popu nadal tęskniła za Britney? Cóż, panie mogłyby do siebie pasować, przykładowo obie uwielbiają wrzucanie do sieci własnych nagich zdjęć. Nie wiadomo jednak, co powiedzieliby na to wszystko ich obecni kochankowie, dwudziestokilkuletni tancerze!

NIE PRZEGAP: Sztuczna PUPA eksplodowała mi podczas seksu! Dramat modelki

NIE PRZEGAP: Jurny biseksualny żołw ma 190 lat i nadal uprawia SEKS!

Madonna i Britney Spears
Autor: AP Madonna i Britney Spears

Bardzo trudny quiz o seksie

Pytanie 1 z 8
Czy wiesz, że brytyjski wywiad MI6 używał spermy w trakcie I wojny światowej? Do czego była im potrzebna?
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE