Oto tajna broń Putina! Uszminkowane żołnierki i wybory MISS armii

2022-01-28 8:20
Oto tajna broń Putina! Uszminkowane żołnierki i wybory miss armii
Autor: MIL.RU Oto tajna broń Putina! Uszminkowane żołnierki i wybory miss armii

Batalion uszminkowanych piękności w armii Władimira Putina! "Daily Star" przypomina o dorocznych wyborach Miss Rosyjskiej Armii, zwanych też Pięknością Czerwonej Gwiazdy. U Putina nie ma mowy o surowych regulaminach zabraniających makijażu czy rozpuszczonych włosów. Musisz to zobaczyć!

"Tajna broń Putina" - tak brytyjski "Daily Star" pisze o 160-tysięcznej rzeszy żołnierek w rosyjskiej armii. Mało kto wie, że u Władimira Putina nie ma mowy o surowych regulaminach zabraniających kobietom w mundurach makijażu, lakieru do paznokci czy rozpuszczonych włosów. Wręcz przeciwnie - na swoich oficjalnych stronach ministerstwo obrony zamieszcza zdjęcia wymalowanych i uszminkowanych żołnierek. "Daily Star" przypomina o dorocznych wyborach Miss Rosyjskiej Armii, zwanych też Pięknością Czerwonej Gwiazdy. Jak relacjonują brytyjscy dziennikarze, podczas ostatniej imprezy motywem przewodnim były kamuflażowe i inne malunki na twarzach, chociażby motyw czerwonej gwiazdy. Żołnierki biorące udział w wyborach miss muszą jednak nie tylko ładnie wyglądać, ale i wykazać się umiejętnościami bojowymi. Nie brakowało więc biathlonu i strzelania z karabinu, wchodzenia do czołgu i tym podobnych konkurencji. Ale ceną za możliwości makijażowe jest dla rosyjskich żołnierek brak możliwości walki na froncie.

NIE PRZEGAP: Konflikt Rosja-Ukraina. Ekspert ujawnia, czy będzie wojna atomowa

NIE PRZEGAP: Putin zakręci kurek z gazem? Eksperci wiedzą, co się wtedy stanie

Sonda
Czy popierasz politykę Władimira Putina?

Kobiety z założenia działają na tyłach armii. Tymczasem nie ma końca napięciom wokół Ukrainy. USA przedstawiły Moskwie na piśmie odrzucenie jej postulatów. Putin cały czas oskarża Zachód o bycie agresorem, Zachód jednogłośnie popiera Ukrainę, wokół której Putin gromadzi wojska. Nie ma możliwości porozumienia, ponieważ Rosja żąda zablokowania możliwości członkostwa Ukrainy w NATO i wycofania wojska NATO m.in. z Polski. 

NIE PRZEGAP: Wojna księżnej Kate z księciem Williamem! Wszystko przez Harry'ego

NIE PRZEGAP: Szokujące odkrycie! Nie zgadniesz, jak długo Omikron może przetrwać na skórze

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Francja, Niemcy czy Rosja? Są zbyt potężni, aby zdobyć 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego - który kraj ma największą powierzchnię?
dr Małgorzata Bonikowska: Putin testuje jedność Zachodu. Niemcy są w potrzasku własnej polityki [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE