Wojna księżnej Kate z księciem Williamem! Wszystko przez Harry'ego

2022-01-28 7:30
Książe William, Księżna Kate
Autor: AP

W brytyjskiej rodzinie królewskiej rozgorzała kolejna wojna! A powód jest naprawdę bardzo zaskakujący. Księżna Kate, zawsze tak układna, będzie musiała iść na bezpośrednią konfrontację z własnym mężem, księciem Williamem. A wszystko przez księcia Harry'ego i jego odejście z rodziny królewskiej. O co chodzi?!

Księżna Kate wojuje z własnym mężem przez księcia Harry'ego?! To się wprost w głowie nie mieści! Ale taka właśnie jest szokująca rzeczywistość brytyjskiej rodziny królewskiej. Co się stalo? Wszystko przez odejście księcia Harry'ego z pałacu. Dokładnie rok temu królowa ogłosiła, że po jego wyjeździe z rodziną za ocean oficjalnie odbiera Harry'emu patronaty honorowe związane z jego dawnym życiem w rodzinie królewskiej. Wśród tych patronatów był też patronat sportowy, objęty nad drużyną Rugby Football Union. Przez dług rok nieszczęśni rugbyści pozostawali bez królewskiego patronatu, a tymczasem wielkimi krokami zbliża się seria arcyważnych rozgrywek. Królowa w ostatniej chwili przydzieliła sportowy patronat po Harrym właśnie księżnej Kate! Czemu to miałoby ją skonfliktować z Williamem?

NIE PRZEGAP: Szukają pracowników dla Meghan Markle i księcia! Zobacz, czy się nadajesz

NIE PRZEGAP: Szokujące odkrycie! Nie zgadniesz, jak długo Omikron może przetrwać na skórze

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Sprawa jest prosta. Otóż William od 2016 roku sprawuje patronat honorowy nad konkurencyjną drużyną rugby - Welsh Rugby Union! W Wielkiej Brytanii drużyny Walii i Anglii konkurują ze sobą, bywało nawet, że na meczu, podczas którego stawały naprzeciwko siebie, Kate i William kibicowali Walii, a Harry Anglii. Kate i jej siotra Pippa zawsze podkreślały, jak wielką rolę odgrywa rugby w ich życiu i jak emocjonują się meczami. Oby tylko mimo rugby małżeństwo Kate i Williama przetrwało, bo od tego wszak zależą losy brytyjskiej monarchii!

NIE PRZEGAP: Putin zakręci kurek z gazem? Eksperci wiedzą, co się wtedy stanie

NIE PRZEGAP: Jurny biseksualny żołw ma 190 lat i nadal uprawia SEKS!

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ósme pytanie spędzi ci sen z powiek!

Pytanie 1 z 15
Saturn jest największą planetą Układu Słonecznego
Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE