Madonna w kominiarce rzuca się w konwulsjach po łóżku. W ręce trzyma pejcz. Ocknij się kobieto

i

Autor: @madonna/ Instagram Madonna w kominiarce rzuca się w konwulsjach po łóżku. W ręce trzyma pejcz. "Ocknij się kobieto"

Co za zdjęcia!

64-letnia Madonna w kominiarce rzuca się po łóżku, w ręce trzyma pejcz. "Lepiej upiecz ciastka"

2022-12-08 15:25

Oj ta Madonna! Najsłynniejsza skandalistka świata znów dała do wiwatu, nic sobie nie robiąc z próśb fanów, by wreszcie się trochę uspokoiła. Gwiazda, bardzo aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała na Instagramie dziwne nagranie, na którym wygląda jak żywcem wyciągnięta z... sex shopu. Na twarzy ma koronkową kominiarkę, a w zębach pejcz. Reakcje fanów są bezcenne.

Co to jest za kobieta! Kiedyś gwiazda popu, a właściwie jego niekwestionowana królowa, dziś skupia się na tym, by szokować. 64-letnia Madonna uwielbia przekraczać kolejne granice, a najchętniej robi to na swoim koncie na Instagramie. Nie tak dawno pokazała się tam topless, mając na sobie tylko kabaretki i wielkie majtki z gorsetem. Wcześniej wprawiła w osłupienie 19 milionów swoich obserwatorów szokującym nagraniem, na którym w wyzywający sposób pozuje z butelką musztardy, a potem zlizuje wodę z psiej miski. Kontrowersje zawsze wywołuje też fakt, że Madonnę trudno zobaczyć taką, jaką jest naprawdę - każde jej zdjęcie lub film są poddane drastycznej obróbce, a w efekcie 64-latka wygląda jakby starała się być 18-latką. 

64-letnia Madonna z pejczem wije się po łóżku

Teraz Madonna znów zaszokowała. Pokazała na Instagramie krótkie nagranie, na którym widać, jak wije się po łóżku, na twarz ma założoną czarną, koronkową kominiarkę, na ręce czarne rękawiczki, a w zębach trzyma pejcz. Wszystko przy akompaniamencie "Only You" Elvisa Presleya. Do relacji wrzuciła natomiast kilka zdjęć w tej samej stylizacji i napisała przy nich, że zaraz idzie spać, ale najpierw zmówi jeszcze pacierz. 

Madonna znów szokuje, fani narzekają: "Szybciej traci fanów, niż Titanic nabierał wody"

Fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Co ty robisz??!! Jesteś niesamowitą piosenkarką i nie musisz robić tych dziwnych rzeczy! To sprawia, że ​​wyglądasz jak stara desperatka, domagająca się uwagi. Proszę, przestań"; "Niech ktoś zmieni tej spragnionej uwagi diwie lekarstwa!!! Straszy dzieci i szybciej traci fanów, niż Titanic nabierał wody"; "Czy jesteś tak znudzona swoim życiem? A może upieczesz świąteczne ciasteczka, założysz ładny sweter i obejrzysz z dziećmi film?"; "To NIE jest seksowne! To jest żałosne! Wypełniacze, botoks i implanty pośladków zniszczyły Twoje niegdyś wspaniałe ciało i twarz" - piszą. Zgadzacie się?

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury
Nasi Partnerzy polecają