Makabra! 13-latek zastrzelił 5-letniego chłopca. Chciał nagrać film do mediów społecznościowych

2021-11-30 15:45
Makabra! 13-latek zastrzelił 5-letniego chłopca. Chciał nagrać film do mediów społecznościowych
Autor: SHUTTERSTOCK Makabra! 13-latek zastrzelił 5-letniego chłopca - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Fatalnie skończyła się zabawa nastolatków z Minnesoty, którzy chcieli nakręcić wideo i umieścić je w mediach społecznościowych. Jeden z nich, 13-letni chłopak, trzymał w rękach naładowaną broń, która w pewnym momencie wystrzeliła, raniąc śmiertelnie 5-latka. Mimo że policjanci, którzy przybyli na miejsce jako pierwsi, od razu podjęli reanimację, dziecko zmarło.

Do koszmarnego wypadku doszło w czwartek (25 listopada), gdy Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia. W jednym z domów na Florida Avenue w Brooklyn Park w Minnesocie grupa nastolatków chciała nakręcić film do mediów społecznościowych. W pewnym momencie 13-letni chłopak przez przypadek wystrzelił z broni, którą trzymał w rękach. Niestety, zabił 5-letniego chłopca, który akurat znalazł się w pobliżu. Jak informuje "CNN", policjanci przybyli na miejsce błyskawicznie. „Próbowali reanimować chłopca, jednak dziecko zginęło na miejscu”. Nie wiadomo, w jaki sposób dokładnie doszło do tragedii, śledczy jednak skłąniają się ku wersji, że to był nieszczęśliwy wypadek, a nie celowe działanie. Mimo wszystko 13-letni chłopiec został zatrzymany i tymczasowo umieszczony w areszcie dla nieletnich Hennepin County.

NIE PRZEGAP! Wow! 55-letnia Salma Hayek podbija internet gorącym zdjęciem. Wygląda obłędnie!

NIE PRZEGAP! Tragedia! Siedem osób nie żyje po zjedzeniu zatrutego mięsa. Pierwszy zmarł 3-latek

Zabił się na dziecięcym rowerku. Tragiczny wypadek w Piastowie

Na razie nie wiadomo, ani skąd broń wzięła się w tym domu, ani dlaczego była naładowana, ani w jaki sposób dostała się w ręce chłopaka. To wszystko ma wyjaśnić śledztwo. Niewykluczone, że w sprawie będą także odpowiadać opiekunowie nastolatków.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Ciało 2-latki wyłowione z rzeki. Jej ojciec wciąż zmienia wersję wydarzeń

Sonda
Czy Polacy powinni mieć powszechny dostęp do broni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE