Meghan i Harry

i

Autor: East News

Rodzina królewska

Meghan Markle wyprowadziła się z domu?! "Mieszka w hotelowym pokoju"

2023-08-01 11:18

Szokujące doniesienia o Meghan Markle i księciu Harrym! Według showbiznesowej dziennikarki Kinsey Schofield po Hollywood krążą plotki, zgodnie z którymi Meghan wyprowadziła się z domu i obecnie mieszka w hotelu, gdzie planuje wielką karierę w Hollywood. Wcześniej identyczne plotki krążyły na temat księcia Harry'ego... To już naprawdę koniec?!

Meghan Markle wyprowadziła się z domu i mieszka w hotelu? "Chce być potężnym graczem w Hollywood, a to nie jest kierunek, w którym Harry chciałby iść"

Amerykańskie i brytyjskie media rozpisują się od tygodni o rzekomym kryzysie małżeńskim u Sussexów. Hiszpańskie podawały nawet szokujące doniesienia o tym, że Meghan zażądała rozwodu, złożyła już dokumenty w sądzie i domaga się 80 milionów dolarów oraz wyłącznej opieki nad dziećmi. Póki co aż tak skrajne plotki się nie potwierdziły, jednak co i rusz pojawiają się nowe, też mówiące o kryzysie. Według showbiznesowej dziennikarki Kinsey Schofield po Hollywood krążą plotki, zgodnie z którymi Meghan wyprowadziła się z domu i obecnie mieszka w hotelu. Schofield powiedziała o tym w GB News. „Jedną z plotek jest to, że Meghan mieszka w apartamencie hotelowym naprzeciwko swojej agencji William Morris Endeavour i szuka nowych możliwości. Chce być potężnym graczem w Hollywood, a to nie jest kierunek, w którym Harry chciałby iść. Jak jakikolwiek związek może funkcjonować w taki sposób?" - pyta dziennikarka.

RadarOnline: "Podjęli decyzję o tymczasowym, nieoficjalnym rozstaniu"

Meghan Markle niedawno podpisała kontrakt z renomowaną hollywoodzką agencją talentów William Morris Endeavour, która reprezentowała takie gwiazdy, jak Dwayne Johnson, Adele czy Serena Williams. Z kolei RadarOnline ma na temat kryzysu u Sussexów jeszcze inne informacje. Amerykański plotkarski portal twierdzi, że książęca para co prawda nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji o rozwodzie, jednak obecnie jest w separacji. "Podjęli decyzję o tymczasowym, nieoficjalnym rozstaniu. Mają jednak nadzieję na odbudowę związku po kłopotach małżeńskich, które pojawiły się z powodu niepowodzeń" - pisze RadarOnline.

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry niebawem się rozwiodą?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey